X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krew ze śluzem podczas okresu.
Odpowiedz

Krew ze śluzem podczas okresu.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, chciałabym poruszyć temat, który mnie niepokoi.
    Zastanawiam się o czym może świadczyć krew zmieszana ze śluzem (przypominającym płodny). Występuje to głównie 1 i 2go dnia okresu, później krwawienie jest normalne lub ze skrzepami.
    Przytrafia mi się to co jakiś czas, co parę miesięcy przez kilka cykli lub pół roku, po czym krwawienie znowu wygląda normalnie. Dzisiaj znowu mam rozciągliwą krew (2DC).
    Nie mam nadżerek. Hormony raczej ok.
    spotkałyście się z czymś takim??

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nie wiem co to moze znaczyć. Mówiłas o tym swojemu lekarzowi? A moze po prostu taka twoja natura.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak mam za kazdym razem...ale ja mam skąpe okresy..
    Nie mowilam o tym lekarzowi, procz tego ze moj okres to po prostu wieksze plamienia...ale nikt jeszcze nie zareagowal na to...
    Mam nadzerke i podwyższona prl...czy to ma wplyw- nie wiem.

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też często występuje okres ze śluzem

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Blue Jane Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to norma, nawet by mi przez myśl nie przeszło, że coś jest nie tak...

    201811152844.png
  • Letitbe Autorytet
    Postów: 1108 263

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też się to zdarza i jest to zupełnie normalne, bo ten śluz ułatwia wydalanie krwi. Tak wyglada endometrium śluz i krew. Czasem widać to lepiej, czasem gorzej :) to nic złego, nie ma się czym martwić

    Ojkaojka lubi tę wiadomość

    'Nie zatrzymamy się prędko, ale mądre dziewczyny bolą czasem stopy, głupie - tyłek'

    thumb.png
    My Ovulation Chart
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 21 stycznia 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2018, 18:55

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki,
    Ja spotkałam się gdzieś na forum, że np mogą to być zaburzenia hormonalne np. prolaktyny. Ja mam akurat w normie, ale zastanawia mnie, że to się zdarza co jakiś czas własnie. A lekarz zawsze powie, że "taka uroda" :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojkaojka wrote:
    Dzięki,
    Ja spotkałam się gdzieś na forum, że np mogą to być zaburzenia hormonalne np. prolaktyny. Ja mam akurat w normie, ale zastanawia mnie, że to się zdarza co jakiś czas własnie. A lekarz zawsze powie, że "taka uroda" :)
    Ja mam podwyzszona prl...

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co wiem to bardzo duzo kobieta tak ma.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również tak mam i nie mam problemu z poziomem prolaktyny czy takie tam.

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ten śluz o niczym złym nie świadczy
    taki śluz wyściela endometrium i jest jego częścią więc normalne że schodzi.Pojawia się on w pierwszych dniach @ bo jest na samym wierzchu i nie jest to żadne zaburzenie tylko prawidłowy objaw. No i to nie mój wymysł tylko słowa lekarza :)









    Ojkaojka, Multiwitamina lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ