X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krioterapia a starania o ciąże
Odpowiedz

Krioterapia a starania o ciąże

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dwójkę dzieci. Przed pierwszą ciąża mialam nadżerke która potem zniknęła. Pojawiła się teraz ponownie prawie 2 lata po drugim porodzie. Lekarka kazala mi zrobić kolposkopie i zachęcała aby nadżerke wymrozic mimo że wie że planujemy w wakacje starać się o trzecie bobo. Boję się że ewentualne wymrozenia będzie miało zły wpływ na donoszenie kolejnej ciazy tym bardziej że w każdej kolejnej ciaży szyjka robi się wcześniej miękka. Czy ktoś z Was wymrażal nadzerka tuz przed planowaniem staran?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2019, 19:26

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ