Forum Starając się - ogólne Krwawienia po owulacji
Odpowiedz

Krwawienia po owulacji

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • klaudynek1 Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 28 października 2017, 21:06

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam,Co może być przyczyna że 3/4 dni po owulacji pojawił się śluz zabarwiony krwią. Jest on bardzo słaby ale jest i nie jest go dużo..jednak jest dla mnie dość zauważalny. Dodam że staram się o dziecko i pierwszy raz zaobserwowałam taką sytuacje.

  Klaudia
 • kasienka1188 Przyjaciółka
  Postów: 80 23

  Wysłany: 28 października 2017, 21:32

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Może to zagnieżdżanie, zwane implantacją

  29 lat, starania wstrzymane na kilka miesięcy

  fc6fd5c0d922ecc4903d1293fd003df1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego