Forum Starając się - ogólne Krwawienia po owulacji
Odpowiedz

Krwawienia po owulacji

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • klaudynek1 Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 28 października 2017, 21:06

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam,Co może być przyczyna że 3/4 dni po owulacji pojawił się śluz zabarwiony krwią. Jest on bardzo słaby ale jest i nie jest go dużo..jednak jest dla mnie dość zauważalny. Dodam że staram się o dziecko i pierwszy raz zaobserwowałam taką sytuacje.

  Klaudia
 • kasienka1188 Przyjaciółka
  Postów: 80 23

  Wysłany: 28 października 2017, 21:32

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Może to zagnieżdżanie, zwane implantacją

  29 lat, starania wstrzymane na kilka miesięcy

  fc6fd5c0d922ecc4903d1293fd003df1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ