X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krwawienie implatacyjne 3 dni po terminie okresu?
Odpowiedz

Krwawienie implatacyjne 3 dni po terminie okresu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MilenaSz Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 lipca 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mam krótkie cykle około 26 dni. Spóźnia mi się okres 3 dzień. W dniu okresu wyszedł test negatywny więc uznałam, że kolejny cykl na marne. Dziś dostałam plamienia. W sumie myślałam, że to okres, ale odrobina krwi była tylko na papierze teraz sucho, trochę jakby czegoś brązowego, zero bólu brzucha nic, a zazwyczaj mam duży pms. Sama nie wiem co myśleć ten negatyw w dniu okresu teraz to plamienie? Myślicie, że to może być to czy sobie wmawiam? Z innych rzeczy miałam duży ból jajnika przed okresem z cztery dni przed. Już sama nie wiem...

  • MilenaSz Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 10 lipca 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie teraz jest trochę bladej wydzieliny... czyli dupa jasna.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ