Forum Starając się - ogólne Krwawienie implatacyjne 3 dni po terminie okresu?
Odpowiedz

Krwawienie implatacyjne 3 dni po terminie okresu?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MilenaSz Nowa

Wysłany: 10 lipca 2017, 19:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mam krótkie cykle około 26 dni. Spóźnia mi się okres 3 dzień. W dniu okresu wyszedł test negatywny więc uznałam, że kolejny cykl na marne. Dziś dostałam plamienia. W sumie myślałam, że to okres, ale odrobina krwi była tylko na papierze teraz sucho, trochę jakby czegoś brązowego, zero bólu brzucha nic, a zazwyczaj mam duży pms. Sama nie wiem co myśleć ten negatyw w dniu okresu teraz to plamienie? Myślicie, że to może być to czy sobie wmawiam? Z innych rzeczy miałam duży ból jajnika przed okresem z cztery dni przed. Już sama nie wiem...

• MilenaSz Nowa

Wysłany: 10 lipca 2017, 19:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie teraz jest trochę bladej wydzieliny... czyli dupa jasna.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego