X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krwawienie po stosunku, a dni płodne.
Odpowiedz

Krwawienie po stosunku, a dni płodne.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Chciałabym zapytać, czy któraś z Was podczas dni płodnych po stosunku miała krwawienie żywą krwią?

    Jestem w pierwszym cyklu po operacji usunięcia endometriozy z blizny po cc. Na wizycie u gin. miałam robione usg i wszystko od środka jest dobrze (miałam cięte tylko powłoki skórne).
    Po stosunku jednak zauważyłam krwawienie żywą krwią. Przypuszczam, że są to moje dni płodne (15dc - wczoraj), a przeważnie owulacja występowała ok. (max) 18dc. teraz owulacja mogła się przesunąć przez zabieg.
    Nie odczuwam bólu po stosunku, ale mam wrażnie jakbym miała za chwilkę dostać @ i tak już drugi dzień.
    Nadżerka, guzy, mięśniaki, a nawet suchość w środku itp. odpadają.
    Niestety do ginekologa nie mam możliwość wybrać się teraz, a przypuszczam, że i tak za dużo mi nie powie ze względu na to, że krwawienie było jednorazowe wczoraj, a dziś jest już ok.

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 6 marca 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam trzykrotnie krwawienie po stosunku ale w fazie luteranej w okolicach od 7 do 12 dni po owu.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie sądząc po śluzie to dni płodne. Bardziej zaniepokoiło mnie, że jest to świeza krew niż np. Brązowe plamienia..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ