X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Która z was miała taką sytuację?
Odpowiedz

Która z was miała taką sytuację?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Współżylam z narzeczonym w dni płodne. Skończył we mnie. Mój cykl trwa 28dni. Dzis jest 31dc brak @ i test negatywny. Boli mnie podbrzusze jak na @, mam uczucie mokrości cały czas, latam do wc srednio 10-15 razy dziennie bo ciśnie na pęcherz, w dzien czuje sie zmeczona i senna a w nocy natomiast nie moge zasnac i wstaje o 7 rano co zwykle spalam do 11.. Bolą mnie sutki i na piersiach widac żyłki. Wczoraj bolała mnie glowa, co chwila zmienia mi sie humor. Tydzien temu w poniedzialek puscila mi sie krew z nosa. W pierwszy dzien lalo sie najwięcej a przez kolejne 5 dni coraz mniej (tak jak okres). Troche mnie to rozśmieszyło że teraz leje mi sie z nosa zamiast z dołu :D (nie wiem czy ta krew z nosa ma jakiś sens w tym wszystkim).
    Jesli bylabym w ciąży to byłby mój 5-6 tydzień ( liczac od 1 dnia ostatniej @) zrobilam juz chyba z 5 testów od 27dc - wszystkie negatywne. Czy moze być jeszcze za wcześnie na pozytywny test? Czy wykluczyć ciążę a brak @ tłumaczyć stresem?

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 8 listopada 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób betę będziesz pewna na 100%.
    Pewnie że stres może opóźnić @

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, zrób betę. JA też miałam tak, że biegałam z pęcherzem co 15 minut a okaząło się, że mam jakieś bezbolesne zakażenie. Oprócz tego spałam itd. No i brak okresu. Miałam nadzieję, że to ciąża, a okazało się, że nawet owulacji nie miałam ;/ Test ciążowy wyszedł pozytywnie po 13 dni od owulacji( wcześniejsze były negatywne). Dzień wcześniej byłam u gin i nic nie widziała na USG. Dzień po pozytywnym teście poszłam zrobić betę, która potwierdziła.

  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 21 listopada 2016, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam tak w zeszłym cyklu,
    okazało się że owulacja opóźniła mi isę o 2 tygodnie i tym samym mój cykl trwał 47 dni...
    Tez testy wychodziły negatywne...w 31 dc jak u Ciebie testy by juz wskazywały ciązę...

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ