X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Która zaszła w ciążę po laporoskopii?
Odpowiedz

Która zaszła w ciążę po laporoskopii?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki, która z Was zaszła w ciażę po laparoskopii jajnikow z powodu PCO? w ktorym miesiacu? ze wspomagaczami? jakimi ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt a nikt ? Obudzcie w człowieku nadzieje ;)

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 3 lutego 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Użyj lupki :) ciagle zakładane sa te same tematy i dziewczyny pewnie nie chcą po raz 15 w ciagu miesiąca pisać tego samego ;)

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 3 lutego 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie;)
    Takie pytania lepiej zadawaj na fioletowej stronie, zakładka "w ciąży" tam są kobiety które już zaszły atutaj zazwyczaj ssą takie co się starają ;)

    Blondik lubi tę wiadomość

  • kat Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 8 marca 2015, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Ja zaszłam w ciaze po laparoskopii z powodu torbieli jajnika.
    Zaszlam w 2 cyklu po laparoskopii.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszlam tez w drugim cyklu ale nie po laparo tylko operacji usuniecia jajnika i jajowodu, twoje pytanie kierowala bym na poronienia bo tam jest duzo dziewczyn po laparo ktore pisza iz udalo sie zajsc zycze powodzenia

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 marca 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 cykl po laparoskopii udany.. Usunięcie torbieli endometrialnych..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ