X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lektura do poduszki - co poleciacie. W temacie i nie tylko
Odpowiedz

Lektura do poduszki - co poleciacie. W temacie i nie tylko

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 6 listopada 2013, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, jakiś czas temu moja koleżanka (mama bliźniaczek) poleciła mi książkę "Ciężarówką przez 9 miesięcy. Przewodnik po ciąży i okolicach" Dodała przy tym: "to jest jedyna książka, którą warto przeczytać i tego się trzymaj. Unikaj wszelkie fora, porady i daj sobie spokój ze stosem poradników" :) A co Wy powiecie?
    Ja z książki jestem bardzo zadowolona. czyta się ją lekko, momentami śmieje się do łez. Ostatnio jej powiedziałam, że cudowna książka, ze śmieje sie jak głupia co skwitowała: "nooo... to jest najśmieszniejszy etap tego" :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2013, 09:02

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • Lillenka Autorytet
    Postów: 309 373

    Wysłany: 6 listopada 2013, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytałam "Mamo Tato co ty na to" Zawitkowskiego i byłam mega zadowolona. Nie przedstawia jednej, jedynie słusznej wiedzy - większość poradników wywołuje wrażenie, że jak się nie dostosujesz do zawartych w nim rad to Twoje dziecko w najlepszym wypadku będzie nieszczęśliwe, u Zawitkowskiego tak nie jest. Do książek dołączone były płyty i dzięki temu od początku uczyłam się prawidłowo nosić, przewijać i kąpać małego.
    Poza tym ważne dla mnie było, że książka przedstawia polskie, a nie amerykańskie realia. Czytałam kiedyś amerykańską książkę o ciąży i kompletnie się nie przydała: u nas standardy opieki nad ciężarnymi i opieka okołoporodowa znacznie się różnią i nic się nie dowiedziałam.
    Jeśli się chcę pośmiać czytam Pratchetta...

    Saramago lubi tę wiadomość

    ckai3e3kxad05tjw.png

    gg64anlirmc029it.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ