X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lubrykanty, żele i inne poślizgi
Odpowiedz

Lubrykanty, żele i inne poślizgi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakładam ten temat, bo w sumie nie widziałam żadnego podobnego. Mam do Was pytanie. Wiem, że wszelkiego rodzaju lubrykanty typu: durex, unimil itp. mogą wpływać na ruchliwość plemników. A czy żel intymny FEMINUM też ma takie działanie? My właśnie taki stosujemy i mam nadzieję, ze nie wpływa on na jakość plemników.

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 4 marca 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem ale jest wątek o żelu conceive plus a on ma dobry wpływ na plemniki tzn nie zabija ich... Poczytaj sobie może też pisali tam o Twoim zelu https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/conceive-plus-zel-lubrykant,1597.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2016, 15:48

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • myshka84 Autorytet
    Postów: 988 729

    Wysłany: 4 marca 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feminum nie ma działania plemnikobójczego.
    pozdrawiam :)

    7T8cp1.png
    Flp 4,6-7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ