Odpowiedz
Forum > Starając się - ogólne > Luteina A starania o dziecko
Rozpocznij Kalendarz Owulacji - zajdź w ciążę 2 X szybciej
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Tyłozgięta
Znajoma
1

Wysłany: 29 listopada, 18:57
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej, dostałam od ginekologa luteine, ponieważ mam lekka niedomoge. Powiedział mi że pomoże mi ona zajsc w ciążę, i kazał brać od 16 do 25 dnia cyklu przy 28 dniowych cyklach. Jednak zastanawiam się czy pomoże i jak to działa, jeżeli przestanę ja brać w 25 dniu cyklu tak jak kazał lekarz A będę w ciąży jeszcze o tym nie wiedząc ze względu na wczesną ciążę czy nie zaszkodzi to w utrzymaniu zarodka? Nie wywoła okresu ? Może mi ktoś pomóc?

przedszkolanka:)
Autorytet
5707

Wysłany: 29 listopada, 19:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
Najlepiej przed odstawieniem zrobić test. Ja miałam przy stymulacji brać od 16dc ale wiedzialam ze jeszcze owu nie bylo i kilka dni mialam przesunac. Mialam czuja bo byla w 19dc a progesteron bralam do 20 tyg.ciazy ;)
A jaki miałaś wynik,że wyszla niedomoga?

4 cs o rodzeństwo z inofolic ,clo i duphastonem.
Długie cykle.

relg20mmmizyz3er.png
bfarxzdvg13v7me1.png

Wrzesień'18 ciąża biochemiczna :(

Monisia 1992
Koleżanka
4

Wysłany: 29 listopada, 19:29
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja też mam brać od 16 DC przez 10 dni i tak się zastanawiam czy nie zablokuje mi ona owulacji ?

Starania od maja 2018.
Czekam na II kreseczki .

Monisia 1992
Koleżanka
4

Wysłany: 29 listopada, 19:31
Cytuj | (0) | Zgłoś
Staram się już 8 miesięcy i nic . Mam plamienia okolowolacyjne które trwają 3-4dni ale oprócz tego mam też jednodniowe plamienia w 21 DC i na te plamoenia dostalam luteinę chociaż progesteron mam 18.90 7 dni po owulacji .

Starania od maja 2018.
Czekam na II kreseczki .

Tyłozgięta
Znajoma
1

Wysłany: 30 listopada, 05:17
Cytuj | (0) | Zgłoś
przedszkolanka:) napisała:
Najlepiej przed odstawieniem zrobić test. Ja miałam przy stymulacji brać od 16dc ale wiedzialam ze jeszcze owu nie bylo i kilka dni mialam przesunac. Mialam czuja bo byla w 19dc a progesteron bralam do 20 tyg.ciazy ;)
A jaki miałaś wynik,że wyszla niedomoga?
Miałam LH przy dolnej granicy i progesteron w 21 dniu wyniosło 12. Test powinno się robić ponoć w dniu spodziewanej miesiączki 25 dzień to jednak 3 dni wcześniej czy nie wyjdzie fałszywie negatywny ?

Tyłozgięta
Znajoma
1

Wysłany: 30 listopada, 05:22
Cytuj | (0) | Zgłoś
Monisia 1992 napisała:
Ja też mam brać od 16 DC przez 10 dni i tak się zastanawiam czy nie zablokuje mi ona owulacji ?
Zależy ile trwają Twoje cykle Ale przy takich standardowych 28 dniowych to po 16 dc to juz po owulacji

O__l__a
Nowa
0

Wysłany: 5 grudnia, 20:27
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam. Miałam owulacje 5-7 dni temu. Dzisiaj badałam progesteron i wyszedł na poziomie 23,8 ng/ml. Czy jest szansa, że doszło do zapłodnienia? :)

terka
Autorytet
1621

Wysłany: 5 grudnia, 20:30
Cytuj | (0) | Zgłoś
O__l__a napisała:
Witam. Miałam owulacje 5-7 dni temu. Dzisiaj badałam progesteron i wyszedł na poziomie 23,8 ng/ml. Czy jest szansa, że doszło do zapłodnienia? :)

Szansa jest. Progesteron bardzo ładny. Ale czy tak się stało to okaże się po zrobieniu testu ciazowego :) progesteron nie wskazuje czy będzie ciąża tylko czy była owulacja :)
Powodzenia :)

20170423040123.png
li-73332.png
Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
6.11 6200g, 64cm :)

O__l__a
Nowa
0

Wysłany: 5 grudnia, 20:49
Cytuj | (0) | Zgłoś
Czyli taki poziom progesteronu potwierdza na 100%, że owulacja odbyła się?:)

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)