X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luteina A starania o dziecko
Odpowiedz

Luteina A starania o dziecko

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 29 listopada 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dostałam od ginekologa luteine, ponieważ mam lekka niedomoge. Powiedział mi że pomoże mi ona zajsc w ciążę, i kazał brać od 16 do 25 dnia cyklu przy 28 dniowych cyklach. Jednak zastanawiam się czy pomoże i jak to działa, jeżeli przestanę ja brać w 25 dniu cyklu tak jak kazał lekarz A będę w ciąży jeszcze o tym nie wiedząc ze względu na wczesną ciążę czy nie zaszkodzi to w utrzymaniu zarodka? Nie wywoła okresu ? Może mi ktoś pomóc?

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 29 listopada 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej przed odstawieniem zrobić test. Ja miałam przy stymulacji brać od 16dc ale wiedzialam ze jeszcze owu nie bylo i kilka dni mialam przesunac. Mialam czuja bo byla w 19dc a progesteron bralam do 20 tyg.ciazy ;)
    A jaki miałaś wynik,że wyszla niedomoga?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Monisia 1992 Koleżanka
    Postów: 494 21

    Wysłany: 29 listopada 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam brać od 16 DC przez 10 dni i tak się zastanawiam czy nie zablokuje mi ona owulacji ?

    Starania od maja 2018.
    Czekam na II kreseczki
    06/19- histeroskopia- usunięcie dwóch polipów
    09/19 - dwie kreski na teście
    18/09-Beta hcg 1388 😊
    20/09- Beta hcg 3497 🙂
  • Monisia 1992 Koleżanka
    Postów: 494 21

    Wysłany: 29 listopada 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się już 8 miesięcy i nic . Mam plamienia okolowolacyjne które trwają 3-4dni ale oprócz tego mam też jednodniowe plamienia w 21 DC i na te plamoenia dostalam luteinę chociaż progesteron mam 18.90 7 dni po owulacji .

    Starania od maja 2018.
    Czekam na II kreseczki
    06/19- histeroskopia- usunięcie dwóch polipów
    09/19 - dwie kreski na teście
    18/09-Beta hcg 1388 😊
    20/09- Beta hcg 3497 🙂
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 30 listopada 2018, 05:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Najlepiej przed odstawieniem zrobić test. Ja miałam przy stymulacji brać od 16dc ale wiedzialam ze jeszcze owu nie bylo i kilka dni mialam przesunac. Mialam czuja bo byla w 19dc a progesteron bralam do 20 tyg.ciazy ;)
    A jaki miałaś wynik,że wyszla niedomoga?
    Miałam LH przy dolnej granicy i progesteron w 21 dniu wyniosło 12. Test powinno się robić ponoć w dniu spodziewanej miesiączki 25 dzień to jednak 3 dni wcześniej czy nie wyjdzie fałszywie negatywny ?

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • Tyłozgięta Autorytet
    Postów: 302 108

    Wysłany: 30 listopada 2018, 05:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monisia 1992 wrote:
    Ja też mam brać od 16 DC przez 10 dni i tak się zastanawiam czy nie zablokuje mi ona owulacji ?
    Zależy ile trwają Twoje cykle Ale przy takich standardowych 28 dniowych to po 16 dc to juz po owulacji

    Niedoczynność tarczycy-letrox50
    Tyłozgięcie macicy
    Starania od sierpień 2018
    25 lat
    Krwawienia owulacyjne
  • O__l__a Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Miałam owulacje 5-7 dni temu. Dzisiaj badałam progesteron i wyszedł na poziomie 23,8 ng/ml. Czy jest szansa, że doszło do zapłodnienia? :)

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O__l__a wrote:
    Witam. Miałam owulacje 5-7 dni temu. Dzisiaj badałam progesteron i wyszedł na poziomie 23,8 ng/ml. Czy jest szansa, że doszło do zapłodnienia? :)

    Szansa jest. Progesteron bardzo ładny. Ale czy tak się stało to okaże się po zrobieniu testu ciazowego :) progesteron nie wskazuje czy będzie ciąża tylko czy była owulacja :)
    Powodzenia :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • O__l__a Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli taki poziom progesteronu potwierdza na 100%, że owulacja odbyła się?:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ