X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luteina a zagnieżdżenie się zarodka
Odpowiedz

Luteina a zagnieżdżenie się zarodka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nelistas Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 18 października 2019, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, staramy się z mężem o dziecko, 2 cykle wcześniej misiaczka spóźniała się 4 dni ale z poziom Beta hCG wzrósł nieznacznie, a krwawienie pojawiło się z 4 dniowym opóźnieniem. Lekarz określił to jako ciąże biochemiczną, zauważył w USG drobne nierówności w endometrium w okolicy blizny po cc i zalecił przyjmowanie luteiny dopochwowo 2x100 od 17 dnia cyklu (cykle u mnie to 30 dni). W poprzednim cyklu nie udało mi się zajść w ciąże, a w tym obawiam się, że luteina może zaszkodzić, w natłoku informacji na wizycie nie zapytałam o to, i teraz pojawiają się wątpliwości. Wiem, że progesteron (którym de facto, jest luteina) jest niezbędny do utrzymania ciąży, ale jaki ma wpływ na zapłodnienie i zagnieżdżenie się zarodka?

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 18 października 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luteina i duphaston sa przepisywane by wspomoc ewentualna ciaze jesli sa brane po potwierdzonej owulacji ;) ja prawie cala ciaze bralam luteine.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ