X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne luteina od nowego cyklu a możliwa ciąża
Odpowiedz

luteina od nowego cyklu a możliwa ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy któraś jest na luteinie? Mam pytanie otóż wczoraj byłam u lekarza i mam brać ją od 16 dc do 25 dc zrobić test jak pozytywny brać luteinę dalej jak negatywny odstawić i z następnym cyklu powtórzyć. Bez niej znowu nie utrzyman ciąży z tego wszystkiego zapomiałam się jej zapytać czy jak w tym cyklu myśląc że wszystko jest ok po negatywnych wynikach z invicty próbowaliśmy mam asekuracyjnie już ją brać jestem w 21 dc

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie możesz ją wziąść już w tym cyklu i brać do term. @.. Poza tym branie od 16 dc jest bez sensu chyba, że jesteś na 100 % pewna że twoja owulacja występuje wcześniej, jeżeli nie to bierz w momencie kiedy jesteś pewna że owulacja już wystąpiła (najlepiej dzień - dwa po), bo luteina zatrzymuje owulację a chyba nie o to chodzi, dodatkowo w takim wypadku można się dorobić torbieli..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • aaaaga Autorytet
    Postów: 2432 4868

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ślicznie Ci dziękuje. <3

    f2wlj44jgrn4a0f6.png


    Matko Boska Matemblewska módl się za nami !
    04.02.2014 - 7tc [*]
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wazne dlaczego ta luteina. Bo jesli normujesz dlugosc cyklu to bierz jak lekarz kazal. A w ostatnim dniu gdy test sikany byl negatywny idz na bete i ta rozwieje watpliwosci. Bo inaczej co z zaleceniami?

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W innym temacie dziewczyna napisała co do luteiny ze jej wyszedł poztywny dopiero 9 dni po odstawieniu takze roznie moze byc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2014, 22:08

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ