X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luteina po owulacji
Odpowiedz

Luteina po owulacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Joasiaxjot Koleżanka
    Postów: 60 75

    Wysłany: 7 lipca 2020, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) od ponad dwóch lat staram się o drugie maleństwo. Z córeczką zaszlam w sumie w pierwszym cyklu, jestem po dwóch stwierdzonych pronieniach, ale moim zdaniem (znam swoje cialo) było ich więcej...
    Teraz jestem po owulacji 5 dni,była ona 02.07 . Czy mogę zacząć brać luteine podjęzykową,gdyby okazało się, że jest fasolka, żeby podtrzymać? Czy lepiej poczekać do okresu i wtedy lekarz?

    4996edb4690b30d92f18067a8debd9a2.png

    07.02.2016 👧🏼 Milenka
    14.08.2020 ⏸💚
    XX.04.2021 👶
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ