X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majóweczki 2014 :)
Odpowiedz

Majóweczki 2014 :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zasadzie ja jeszcze nie wiem którego dnia bede testowała w maju ale postanowiłam zacząć ten wątek :) Czekam na @ od wczoraj i na rozpoczęcie nowego cyklu.
    Mam nadzieje, że maj okaże sie być dla nas przychylny i szcześliwy :)

    Zapraszam kobitki :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/majowe-fasolki-majowe-groszki-majowe-testowanie,2603.html

    ten watek juz jest....

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok spoko nie zauwazylam...

    klz9io4pkfldzhbc.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ