X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Mdłości a brak ciąży
Odpowiedz

Mdłości a brak ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie mi czemu odrzuca mnie zapach kawy? Czuje lekkie (ale wyraźne) mdłości na sam zapach kawy i uczucie jakbym miała ją (albo fusy) w gardle. Nieprzyjemna sprawa. Dodatkowo takie same mdłości mam po wyjściu na większe słońce-a teraz upały dają się we znaki. Cóż to może takiego być? Miała któraś tak z was albo spotkała się z czymś takim? Tydzień temu robiłam bete wlasnie z tego powodu bo wypisz wymaluj ciążowe dolegliwości :D ale wyszła ujemna, nowy cykl zaczął się już jakiś czas temu a to uczucie wciąż ze mną... Nie cały czas tak samo ale kawa i słońce działa pobudzająco...

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ