X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Metypred 4mg- bierze ktoś?
Odpowiedz

Metypred 4mg- bierze ktoś?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczęta..
    Właśnie lekarka przepisała mi Metypred 4mg. Mam zażywać po pół tabletki. Nie zapytałam czy nie ma przeciwwskazań podczas planowania ciązy. W necie sa różne opinie...
    Ma może któraś doświadczenie z tym lekiem?
    Będe wdzięczna za odpowiedź!
    Pozdrawiam!

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore od czasu do czasu ze wzgledu na astme a jak brałam podczas ciazy ( poronienie nastąpiło ale nie przez metypred) to ginekolog od spraw niepłodnosci powiedział,zę jak sie jest pod opieka lekarza i taka mała dawka nie szkodzi a wrecz pomaga jak sie choruje na choroby autoimmunologiczne aby organizm nie odrzucił dziecka. Ja żałuje,ze nie brałam cały czas tylko kilka razy w czasie duzej dusznosci bo moze bym donosiła dziecko. Czesto ginekolodzy podają steryd Encorton na utrzymanie ciazy a Metypred jesT też sterydem wg mojego lekarza nawet lepszym niż Encorton ma mniejszy wpływ np na żoładek,nerki itp.
    Tylko musi sie być pod kontrolą lekarską ginekologa oraz tego lekarza który zalecił ten lek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2014, 16:13

  • Rudasek Autorytet
    Postów: 5605 4556

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Ci inessa...różne opinie są. Generalnie dzwoniłam do endo i mówiła, ze nie szkodzi taka mała dawka a jak już zajde to koniecznie mam jej to zgłosić. Póki co mam sie nie denerwować :)
    Wiec próbuje być spokojna choć słowo "steryd" mnie jakoś przeraża :D

    " Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwyciężcami "
    relg3e5e4usdxs8f.png
    f2w3ugpjxbbrbi8m.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ