X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Miovela

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kiko Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 1 marca 2021, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Czy miovele trzeba brać pod nadzorem lekarza? Czy mogę ją kupić i zacząć przyjmować? Byłam na wizycie, okazało się że mam policystyczne jajniki. Ale bardzo chcielibyśmy mieć dziecko. Mam już dwójkę. U mnie problem typowo z owulacja, okres mam regularnie. Będę wdzięczna za odpowiedzi.🙃

  • abrakadabra Autorytet
    Postów: 3749 2517

    Wysłany: 1 marca 2021, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego, 15:20

    13.06.22 - 20:15 córeczka 3490g i 55 cm ❤️

    Qn6yp2.png
  • Kiko Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 1 marca 2021, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz napisać jakie?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ