X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne mocz do testu
Odpowiedz

mocz do testu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Perła1313 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 8 lipca 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam,

    jestem 13 dni po inseminacji domacicznej i dziś zrobiłam test a raczej 3 testy. Tylko problem w tym ze rano oddałam mocz i stał sobie w łazience a test zrobiłam jak przyjechałam z zakupów gdzieś po 4 godzinach. NA JEDNYM (najbardziej czułym ) wyszła kreska- bardzo bardzo blada. Na pozostałych dwóch jeszcze bladsze ze już nie wiem czy nie zwariowałam- moze to jakieś przebicie. CO sądzicie, czy jak mocz stoi to mogłaby zajsc jakaś reakcja. MOJE STRANIA TRWAJĄ 2 L ATA, TERAZ TO JESTEM PEŁNA NADZIEJI! OCZYWIŚCIE JUTRO ZROBIĘ TEST NA ŚWIEŻO

    Perła
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 8 lipca 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rob teraz, tylko zeby od ostatniego siusiania nie bylo mniej niz 2h.

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • Perła1313 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 8 lipca 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobię za jakiś czas bo nie prześpię nocy.Jakie to są emocje

    Perła
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 8 lipca 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się że nie ma znaczenia ja np robiłam tak że robiłam jeden test i jak wyszedł wątpliwy to szłam do Rossmanna (mam pod blokiem) po drugi innej firmy i w tej samej próbę go moczylam :D ale nigdy 4 godziny po może jakieś 30 minut... Bądź pełna nadziei ja zawsze uważam że nadzieja jest czymś najpiękniejszym wolę myśleć że jest dobrze nic się martwić :)

    Akceptacja!
  • Perła1313 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 9 lipca 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RANO ROBIŁAM JESZCZE 2 TESTY I ZNÓW TAKIE KRESKI WYCHODZĄCE PO 3-5 MINUTACH ZE NIE WIEDZIAŁAM CZY TO CIEŃ, PRZEBARWIENIE CZY ZWIDY I POSZŁAM NA KREW

    A jednak udało się!!!
    moja hcg to 21,49 U/l
    progesteron 139,9 nmol\l

    Dziś jest 28 dc. CZy wynik jest ok bo si martwię. Jestem po inseminacji i były 3 pęcherzyki odpowiedniej wielkości. Może być niespodzianka.

    Perła
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Perła1313 wrote:
    RANO ROBIŁAM JESZCZE 2 TESTY I ZNÓW TAKIE KRESKI WYCHODZĄCE PO 3-5 MINUTACH ZE NIE WIEDZIAŁAM CZY TO CIEŃ, PRZEBARWIENIE CZY ZWIDY I POSZŁAM NA KREW

    A jednak udało się!!!
    moja hcg to 21,49 U/l
    progesteron 139,9 nmol\l

    Dziś jest 28 dc. CZy wynik jest ok bo si martwię. Jestem po inseminacji i były 3 pęcherzyki odpowiedniej wielkości. Może być niespodzianka.
    Powtorz po 48 godzinach. Musi byc 2razy wyższa od tego wyniku.
    Gratuluje!❤
    Normalnie wysyp ciąz!

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ