Forum Starając się - ogólne mój kochany jest starszy o 10 lat
Odpowiedz

mój kochany jest starszy o 10 lat

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ingebjorg Ekspertka

Wysłany: 5 października 2013, 13:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Golka - mój mąż jest starszy ode mnie 11 lat :) Myślę, że to nie ma wpływu na zafasolkowanie. Twój partner ma 32 lata więc jest młody! jakby miał 52 to mógłby być problem. Jak zaszłam z pierwszą córką w ciąże to mąż miał 34 lata, teraz ma 40 a ja 29 i myślę, że prędzej czy później się uda. Wiek bardziej ma znaczenie u kobiety. Pozdrawiam!

vanessa lubi tę wiadomość

relganli06k8eu81.png
  • MisiaMisia Autorytet

Wysłany: 7 października 2013, 17:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się. To zbyt krótki czas starań żeby doszukiwać się problemów. Cieszcie się sobą.

MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego