X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne mój kochany jest starszy o 10 lat
Odpowiedz

mój kochany jest starszy o 10 lat

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ingebjorg Ekspertka
    Postów: 244 102

    Wysłany: 5 października 2013, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Golka - mój mąż jest starszy ode mnie 11 lat :) Myślę, że to nie ma wpływu na zafasolkowanie. Twój partner ma 32 lata więc jest młody! jakby miał 52 to mógłby być problem. Jak zaszłam z pierwszą córką w ciąże to mąż miał 34 lata, teraz ma 40 a ja 29 i myślę, że prędzej czy później się uda. Wiek bardziej ma znaczenie u kobiety. Pozdrawiam!

    vanessa lubi tę wiadomość

    relganli06k8eu81.png
  • MisiaMisia Autorytet
    Postów: 1459 1981

    Wysłany: 7 października 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się. To zbyt krótki czas starań żeby doszukiwać się problemów. Cieszcie się sobą.

    MisiaMisia
    rfxgdqk3jsp86isr.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ