X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My się wciąż nie poddajemy 💪🏼 w lutym tulić Cię będziemy 👣
Odpowiedz

My się wciąż nie poddajemy 💪🏼 w lutym tulić Cię będziemy 👣

Oceń ten wątek:
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4716 5844

    Wysłany: 9 czerwca, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monii00 wrote:
    Dzień dobry w niedzielę 🙃

    Jutro badania do pracy, rano od swojego lekarza POZ muszę wyprosić zaświadczenie o zakończeniu leczenia, bo mój gin przyjmuje tylko wtorki i czwartki a zaświadczenie musi być wystawione kolejnego dnia po zakończeniu zwolnienia lekarskiego.. Dla mnie to jest dziwne, nie każde zwolenienie powyżej 30 dni powinno skutkować tym zaświadczeniem, ale nic nie zrobię z tym 🤷🏻‍♀️ ostatnio znajoma z pracy zapytała, czy jestem gotowa na powrót.. wczoraj zdałam sobie sprawę, że tak średnio. Dam radę jak zwykle, pierwszą ciążę poroniłam w pracy i nie było lekko..

    Co do suplementacji to ja na początku brałam LittleMe 1 + OmegaMe Prenatal z uwagi na cenę przerzuciłam się na Prenacaps multi 1 + DHA. Resztę dorzucam w suplach z Aliness lub innych polecanych przez Hormonalna Przestrzeń np. Swanson. To też kwestia co potrzebujesz i czy masz jakieś inne dolegliwości. Pewne suple bierze się tylko 3 miesiące np. kurkuminę czy L-karnitynę (mężczyzni).

    Edit. Miłego dnia ☀️

    Tutaj się nie zgodzę L4 kończyło mi się 15 listopada zaświadczenie miałam z 14, a w medycynie pracy byłam 16 czyli w dniu powrotu do pracy i nikt nic nie powiedział też miałam zwolnienie powyżej 30 dni;)

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 519 785

    Wysłany: 9 czerwca, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to nie jest przypadkiem tak, że powyżej 30 dni roboczych trzeba robić od nowa badania?

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej 😊

    @Dominika331122 i @emilgiana gratuluję ⏸ ❤
    Tule 🫂 również za wszystkie biele i 🐒

    U mnie dziś piczor na teście owulacyjnym więc rano już podziałane, a może i na wieczór jeszcze poprawimy 🔥😈

    W planach randka - czytaj obiad na mieście 😉

    Miłej niedzieli Kochane 😘

    monii00, BillieJean, Frajda, Anulek84, Zbuntowana, AnitaK lubią tę wiadomość

  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4716 5844

    Wysłany: 9 czerwca, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    A to nie jest przypadkiem tak, że powyżej 30 dni roboczych trzeba robić od nowa badania?

    Ja żadnych badań nie robiłam lekarz wystawił zaświadczenie, że mogę wracać do pracy medycyna pracy podbiła i wróciłam 🙂

    Jadzia19 lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • Lilinka Autorytet
    Postów: 308 209

    Wysłany: 9 czerwca, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hibiskus wrote:
    Moja gin też mi dość mocno polecała Ten Fertil Ona...raz kupiłam na próbę, ale uważam, że Fertistim jest dużo lepszy, więc do niego wróciłam. Co do suplementacji, to chyba lepiej samemu skomponować. Ja wiem, że chciałoby się wszystko mieć w jednym, ale nie ma takiego preparatu, który ma wszystkiego tyle ile trzeba. Dlatego jeśli chodzi o inozytol to jak najbardziej Fertistim polecam i ogólnie wszystkie dietetyczki kliniczne tez go polecają. On ma też w składzie 400 jednostek metylowanego kwasu foliowego, więc jeśli masz dobre wyniki kwasu to tak naprawdę ta ilość Ci wystarczy. Ja niestety muszę dodatkowo brać bo mam niski.
    Dzięki, właśnie chce tez sobie sama skomponować :) patrzyłam tez na suple z polecanego aliness, tylko wszystko raczej w tabletkac, a ja mam okropna fobie do połykania tabletek, wszystko rozgryzam :/ wiec szukam najlepiej w proszku lub w kroplach, aby było łatwo połknać :) cale szczescie, ze lametta i dostinex sa mikroskopijne, ale polkniecie dla mnie glucophage to męka, wiec biorę poki co tak w kratke, kiedy uda mi sie polknąć...
    Ostatnio moja znajoma z innej grupy staraniowej brala na niski estradiol suple dla kobiet z menopauza i zaszla w ciaze :) i tez by mysle czy nie zaczac, w tych suplach byly same ziola - kerwona koniczyna, niepokalanek i jeszcze kilka innych, wiec naturalne skladniki :)

    👦 29 l.
    - podstawowe wyniki nasienia ✅
    - posiew (e.coli ) ❌
    👩 30 l.
    - bolesne stosunki - pochwica/endometrioza?
    - AMH 0,85 (12.2023)
    - Za niskie wyniki hormonów prog i estradiol
    - D3 35 (04.2024) -> 89 (07.2024)✅
    - TSH 0,95 (07.2024) ✅
    -hiperprolaktynemia?
    - bakterie w posiewie

    03.2024: Naprotechnolog
    + Model Creightona

    05/06. 2024:
    Pierwszy cykl stymulowany -lametta (jest owulacja,7dpo estrdiol 76, prog 11,9, nie ma ciąży ❌)

    06/07. 2024:
    Drugi cykl stymulowany - lametta (3 pęcherzyki, 1 pękł, 7dpo estradiol 77, prog 12,6) nie ma ciąży ❌

    07/08.2024
    Trzeci cykl stymulowany - lametta (7dpo estradiol 98, ptogesteron 19,97) nie ma ciąży ❌

    🔜 20.09 laparoskopia diagnostyczna ?

    💊 Suplementy:
    D3 (Vigantoletten)
    Up Fertil Woman ( od 06.2024 )
    Biosteron (04.2024 - 07.2024)
    Olej z wiesiołka ( od 11.2023 do 04.2024 i w formie tabletek od 07.2024)
    Koenzym Q10 + E ( od 07.2024)
    NAC (od 07.2024)

    💊 Leki:
    Lametta
    Dostinex
    Glucophage
  • monii00 Autorytet
    Postów: 932 1267

    Wysłany: 9 czerwca, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frutellka wrote:
    Tutaj się nie zgodzę L4 kończyło mi się 15 listopada zaświadczenie miałam z 14, a w medycynie pracy byłam 16 czyli w dniu powrotu do pracy i nikt nic nie powiedział też miałam zwolnienie powyżej 30 dni;)
    Przepisy mówią co innego, zaświadczenie o zakończeniu leczenia nie może być sporządzone wcześniej. Zaświadczenie musi zawierać czynność dokonaną tzn. leczenie zakończyło się w dniu xx.yy.zzzz to co przyjmują to już inna sprawa.

    👧 29 l. 🧔‍♂️ 34 l.
    06.09.2024 Wyniki PAPP-A ➡️ niskie ryzyka
    06.08.2024 Mam już 3,12 cm i mama usłyszała pierwszy raz moje serduszko ❤️
    11.07.2024 Jest ❤️
    25.06.2024 ⏸️
    09.05.2024 Wykryty ok 0,5 cm mięśniak - do kontroli ➡️ nie powiększa się 👍
    04.05.2024 💔 poronienie samoistne 4tc 4dz
    24.10.2023 💔 poronienie samoistne 5tc 3dz

    💉 Neoparin 60 mg 💊 Acard 150
    🗓 07.10 wizyta gin NFZ
    🧬 18.10 połówkowe
    preg.png
  • monii00 Autorytet
    Postów: 932 1267

    Wysłany: 9 czerwca, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadzia19 wrote:
    A to nie jest przypadkiem tak, że powyżej 30 dni roboczych trzeba robić od nowa badania?
    Przechodzi się badania kontrolne, to pewnie zależy od stanowiska pracy, zagrożeń i przyczyny zwolnienia. Ja mam mieć tylko lekarza medycyny pracy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 czerwca, 16:36

    Jadzia19 lubi tę wiadomość

    👧 29 l. 🧔‍♂️ 34 l.
    06.09.2024 Wyniki PAPP-A ➡️ niskie ryzyka
    06.08.2024 Mam już 3,12 cm i mama usłyszała pierwszy raz moje serduszko ❤️
    11.07.2024 Jest ❤️
    25.06.2024 ⏸️
    09.05.2024 Wykryty ok 0,5 cm mięśniak - do kontroli ➡️ nie powiększa się 👍
    04.05.2024 💔 poronienie samoistne 4tc 4dz
    24.10.2023 💔 poronienie samoistne 5tc 3dz

    💉 Neoparin 60 mg 💊 Acard 150
    🗓 07.10 wizyta gin NFZ
    🧬 18.10 połówkowe
    preg.png
  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 194 216

    Wysłany: 9 czerwca, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🙂
    Nic się nie udzielałam, bo spisałam ten cykl na straty, nawet nie wpisałam się na testowanie, ale cały czas czytałam co piszecie 😇
    Aktualnie spóźnia mi się okres 4-5 dni.
    Dopiero jutro rano pójdę na badanie krwi. Nie wiem co myśleć. Pierwszy raz mam taką sytuację. Wiem, że okres ma prawo się spóźniać, ale nigdy mi się tyle nie spóźniał.
    Nawet w czwartek dostałam skierowanie do szpitala na badanie drożności jajowodów, miałam jutro dzwonić i się zapisywać. Ale wychodzi na to, że być może nie będę musiała 🥹
    Trzymajcie proszę za mnie kciuki!

    Speranza :), BillieJean, Jadzia19, Anulek84, Hibiskus, JoKoKoJo, Kinia92, pp2018, NinaB, Zimozielona, flower 🌸, Paula6432, Zbuntowana, Ann1997, AnitaK, Malamia lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, omega 3, selen i cynk

    18.10 ➡️ Pierwsza wizyta w Klinice Niepłodności
  • monii00 Autorytet
    Postów: 932 1267

    Wysłany: 9 czerwca, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Cześć dziewczyny 🙂
    Nic się nie udzielałam, bo spisałam ten cykl na straty, nawet nie wpisałam się na testowanie, ale cały czas czytałam co piszecie 😇
    Aktualnie spóźnia mi się okres 4-5 dni.
    Dopiero jutro rano pójdę na badanie krwi. Nie wiem co myśleć. Pierwszy raz mam taką sytuację. Wiem, że okres ma prawo się spóźniać, ale nigdy mi się tyle nie spóźniał.
    Nawet w czwartek dostałam skierowanie do szpitala na badanie drożności jajowodów, miałam jutro dzwonić i się zapisywać. Ale wychodzi na to, że być może nie będę musiała 🥹
    Trzymajcie proszę za mnie kciuki!
    Trzymam kciuki ✊️🍀

    Daga121222, Jadzia19, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    👧 29 l. 🧔‍♂️ 34 l.
    06.09.2024 Wyniki PAPP-A ➡️ niskie ryzyka
    06.08.2024 Mam już 3,12 cm i mama usłyszała pierwszy raz moje serduszko ❤️
    11.07.2024 Jest ❤️
    25.06.2024 ⏸️
    09.05.2024 Wykryty ok 0,5 cm mięśniak - do kontroli ➡️ nie powiększa się 👍
    04.05.2024 💔 poronienie samoistne 4tc 4dz
    24.10.2023 💔 poronienie samoistne 5tc 3dz

    💉 Neoparin 60 mg 💊 Acard 150
    🗓 07.10 wizyta gin NFZ
    🧬 18.10 połówkowe
    preg.png
  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 519 785

    Wysłany: 9 czerwca, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga121222 wrote:
    Cześć dziewczyny 🙂
    Nic się nie udzielałam, bo spisałam ten cykl na straty, nawet nie wpisałam się na testowanie, ale cały czas czytałam co piszecie 😇
    Aktualnie spóźnia mi się okres 4-5 dni.
    Dopiero jutro rano pójdę na badanie krwi. Nie wiem co myśleć. Pierwszy raz mam taką sytuację. Wiem, że okres ma prawo się spóźniać, ale nigdy mi się tyle nie spóźniał.
    Nawet w czwartek dostałam skierowanie do szpitala na badanie drożności jajowodów, miałam jutro dzwonić i się zapisywać. Ale wychodzi na to, że być może nie będę musiała 🥹
    Trzymajcie proszę za mnie kciuki!

    Trzymamy kciuki, koniecznie daj znać jak wynik!🤞🏻😊

    Daga121222 lubi tę wiadomość

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
  • Daga121222 Ekspertka
    Postów: 194 216

    Wysłany: 9 czerwca, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać na pewno, zapewne będzie to jutro wieczorem 🙂

    pp2018, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️28
    🧑🏻‍🦱28

    👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻2015
    💍2019
    💒12.08.2022


    Starania od: 02.2023

    💊 magnez, olej z wiesiołka, wit D, omega 3, selen i cynk

    18.10 ➡️ Pierwsza wizyta w Klinice Niepłodności
  • Anulek84 Autorytet
    Postów: 426 618

    Wysłany: 9 czerwca, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, powrócilam☀️ Dzisiaj lepiej się czuję, ale zmiotło mnie z planszy na całe 2 dni. Ostatnio zmagam się z silnymi migrenami, raz na 3 miesiące się zdarzą, aż drżę jak sobie o tym pomyślę. Muszę wybrać się chyba do jakiegoś specjalisty, zauważyłam u siebie ostatnio niskie ciśnienie i jak tylko zmienia się pogoda to źle się czuję...

    Do dziewczyn, które biorą heparynę, czy zauważyłyscie coś innego w okresach u siebie? Ja po pierwszej serii zauważam brak skrzepów 🤯 🙂 raczej tak to powinno wyglądać, ale po poronieniu było różnie..

  • aszin Autorytet
    Postów: 5215 11144

    Wysłany: 9 czerwca, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulek84 wrote:
    Do dziewczyn, które biorą heparynę, czy zauważyłyscie coś innego w okresach u siebie? Ja po pierwszej serii zauważam brak skrzepów 🤯 🙂 raczej tak to powinno wyglądać, ale po poronieniu było różnie..
    Jak teraz o tym napisałaś, to rzeczywiście miałam tak samo 🤔

    Anulek84 lubi tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę od 5 lat heparynę , w pierwszej ciąży wyszła mi zakrzepica i tak już ze mną została. Generalnie moje okres to masakra .. skrzepów mniej ale bardziej obfite bo krew bardziej rozrzedzona.. w trakcie miesiączki brałam mniejszą dawkę leków bo nie dawałam rady.

    Anulek84 lubi tę wiadomość

  • Zbuntowana Autorytet
    Postów: 946 800

    Wysłany: 9 czerwca, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    Będzie dobrze! Trzymam kciuki
    Ja też mam stresa bo jutro idę zrobimy AMH
    Pierwszy raz i bardzo boję się wyniku 🫣
    Trzymam za ciebie kciuki u mnie amh za duże.mam 41 lat a wynik 6.99

    Missi lubi tę wiadomość

    mięśniak macicy usunięty 2017
    drożność jajowodów 2018
    niedoczynność tarczycy
    nadwaga
    euthyrox N 25
    ona&on 2016
    naturalny cud boy 2021
    poronienie 2023
    poronienie 2024
    staramy się o drugi cud..07.2023
    po drodze torbiele mięśniaki..
    wiek ah ten wiek..

    nadzieja zawsze umiera ostatnia...
  • Missi Autorytet
    Postów: 657 856

    Wysłany: 9 czerwca, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Jeśli pęcherzyki nie rosną to żaden nie zowuluje w rozmiarze 6mm.
    Jeśli zdarzy się tak, że jakiś jednak urośnie, stanie się dominującym i pęknie to wtedy możesz pomyśleć o badaniu 7dpo - i wtedy będzie zdolny do zapłodnienia, a owulacja po prostu będzie później niż zwykle.


    Edit: a czekaj, tu chodziło o to że po niedrożne stronie są pęcherzyki. ;) możesz zbadać, ale według mnie ważniejszy u ciebie będzie wynik tych hormonów gdy masz owulację z drożnej strony. Jajniki mnogą nie działać równomiernie.
    Plus jajowody czasem wyłapują krzyżowo, więc nie jest powiedziane że przy owulacji z niedrożnej strony w ciążę prawidłową (!) nie zajdziesz, ale szansa ta jest wiadomo - duuuzo mniejsza i jest to niebezpieczne.


    Nie nie, w prawym jajniku wczoraj miałam 14mm także on pewnie podrosły i pęknie tyle że to po niedroznej stronie

    Walka o pierwsze dziecko
    ♀️ 31l. ♂️ 42l.
    ✅️AMH 2,25 ng/ml (10.06.2024)
    ✅️Parametry nasienia bardzo dobre

    ☑️08.2024 Cb💔
    ✅️07.2024 cykl z Lamettą ⏸️ z niedrożnego jajowodu
    ☑️04.2024-06.2024 Clo/Lametta ❌️
    ☑️ 💔17.04.2023 Poronienie zatrzymane
    ✅️20.03.2023 ⏸️
    (zajście w ciąże naturalne po 6cs.)

    U mnie:
    ☑️Niedrozność prawego jajowodu (sono-HSG)
    ☑️Trombofilia wrodzona hetero+ mutacja Mthfr homo
    ✅️Tarczyca,hormony,witaminy,
    morfologia, naturalne owulacje

    🔜 Laparoskopia diagnostyczna 21.10
    🔜 badanie fragmentacji DNA +test HBA nasienia
  • Anulek84 Autorytet
    Postów: 426 618

    Wysłany: 9 czerwca, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Jak teraz o tym napisałaś, to rzeczywiście miałam tak samo 🤔

    Ja jestem w szoku, że to tak podziałało, albo naprawdę mam jakąś gęsta krew 🙃

    Aszin a Ty bierzesz neoparin po każdej potwierdzonej owulacji heparynę? Jak to wyglada u Ciebie? Bo zastanawiam się czy można poprosić o receptę na więcej niż jedno opakowanie czy jednak musi być monitoring co miesiąc by potwierdzić owulke?

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5800 11162

    Wysłany: 9 czerwca, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missi wrote:
    Nie nie, w prawym jajniku wczoraj miałam 14mm także on pewnie podrosły i pęknie tyle że to po niedroznej stronie
    To tak jak pisałam, możesz zbadać ale ja bym zbadała jak będzie owu po drożnej stronie. 😁

    ♀️28
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ⏳kariotypy
    🔜 stymulacje, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • NinaB Ekspertka
    Postów: 139 281

    Wysłany: 9 czerwca, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej, u mnie zaczyna się okres. Ale 10 dni wcześniej niż powinien! Mam zwykle długie cykle, a tu taki krótki - tylko 30 dniowy 🤣 ciekawa jestem czy to moja dieta, której pilnuję i suplementy. Czy jednak udało się obniżyć ten testosteron.
    Będę go badać na dniach jak już się okres rozkręci.

    Z jednej strony się cieszę bo cykl który rozpocznę będzie pierwszym staraniowym po przerwie. A z drugiej to lek będę brała jednak krócej niż miałam.
    + pozapisywalam się już na monitoring owulacji w tym następnym cyklu a tu się wszystko rozjechało 🙈

    Jadzia19, JoKoKoJo lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze od 09/2023
    👩🏻 30
    PCOS, cykle długie 33-36, ale owulacyjne
    testosteron ⬆️
    PAI hetero, MTHRF hetero
    histeroskopia (polip trzonu macicy) 10/2024

    🧔🏻‍♂️ 35
    Badania nasienia 🆗
  • Jadzia19 Autorytet
    Postów: 519 785

    Wysłany: 9 czerwca, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulek84 wrote:
    Hej, powrócilam☀️ Dzisiaj lepiej się czuję, ale zmiotło mnie z planszy na całe 2 dni. Ostatnio zmagam się z silnymi migrenami, raz na 3 miesiące się zdarzą, aż drżę jak sobie o tym pomyślę. Muszę wybrać się chyba do jakiegoś specjalisty, zauważyłam u siebie ostatnio niskie ciśnienie i jak tylko zmienia się pogoda to źle się czuję...

    Do dziewczyn, które biorą heparynę, czy zauważyłyscie coś innego w okresach u siebie? Ja po pierwszej serii zauważam brak skrzepów 🤯 🙂 raczej tak to powinno wyglądać, ale po poronieniu było różnie..

    Polecam wybrać się do kardiologa w sprawie migren. Mało osób o tym mówi a moja koleżanka z pracy miała bardzo ciężkie migreny przez wadę serca. Niestety w jej przypadku musiało dojść do tragedii - niedokrwiennego udaru mózgu, z którego na szczęście wyszła bez większych powikłań bo mąż od razu zawiózł ją do szpitala. Dopiero w szpitalu w badaniach po udarze wyszła jej wada serca, przez którą krew miała mniej tlenu. Po zoperowaniu serca podobno przeszły jej migreny całkowicie.

    Anulek84 lubi tę wiadomość

    Trzy maluchy czekają na feriach ❄️❄️❄️
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ