X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nadzieja na szybkie zajscie w ciaze po odstawieniu od piersi
Odpowiedz

nadzieja na szybkie zajscie w ciaze po odstawieniu od piersi

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Niunka87 Przyjaciółka
    Postów: 99 77

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc
    Jestem szczesliwa mama 2.5 letniego Synka. Mam Pcos i staralismy sie o Synka 6 lat. Teraz od ponad dwoch lat staramy sie o drugie Malenstwo ale nadal nic. wiem ze podczas karmienia szanse sa mniejsze. Synek jest juz duzy i jestesmy na etapie odstawiania od piersi i nadzieji, ze szybko zajde w ciaze.
    Jest moze ktos ze mna?
    a moze tez powiecie prosze ile czasu zajelo Wam zajscie w ciaze po odstawieniu od piersi?
    Dzieki
    Pozdrawiam :)

    Szczesliwa mama 2015 :)
    staramy sie o drugie
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ