X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Naprorechnologia - udało się
Odpowiedz

Naprorechnologia - udało się

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pat12 Debiutantka
    Postów: 15 5

    Wysłany: 3 maja 2020, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje Drogie :) obiecałam że napiszę jak tylko się uda po to żeby podnieść na duchu wszystkie długo starając się pary :) jestem w 11 tygodniu ciąży w którą zaszłam naturalnie po 3 miesiącach leczenia metoda naprorechnologii, wcześniejsi lekarze zalecali in vitro.
    Czas starań: 3 lata
    Ciaze: pozamaciczna 2018 rok
    Problemy: niski progesteron, estradiol, wysoka prolaktyna, niedrozny lewy jajowod, słabe parametry nasienia, wysokie NK.
    Naprawdę warto walczyć i wierzyć że się uda, ja wiele razy straciłam nadzieję i walka nie była łatwa - łzy, nieprzespane noce, brak motywacji ale przyszedł czas że i dla nas wyszło słońce:) nie poddawajcie się bo to najgorsze co można zrobić:) Jeśli macie pytania odnośnie leków które zazywalam i nadal zazywam to chętnie odpowiem

    AsiaKK, Menia lubią tę wiadomość

  • Maryszka01 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 3 maja 2020, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Debiutantko- gratuluję! To musi być wspaniale uczucie. Czy mogłabyś prosze odpowiedzieć na kilka pytań ? Ja też od 3 lat staram się o ciążę i borykam się z podobnymi problemami, hiperprolatynemia,niski progesteron, guzek na jajniku, słabe nasienie u męża. Jesteśmy też w trakcie kursu naprotechnologii, ale jak narazie brak efektów. Moglabys polecić kogos, napisać jakie brałaś leki, co pomogło poprawić nasienie i jak ogolnie wrażenie? Z góry dziękuję!

  • Pat12 Debiutantka
    Postów: 15 5

    Wysłany: 3 maja 2020, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pregnyl na wyrównanie progesteronu i estradiolu, dostinex na prolaktyne, encorton i intralipid na nk :) obserwacja cyklu pozwoliła wykryć problemy i skierować nas ma odpowiednie badania :) mąż głównie zazywal witaminy :)

  • Pat12 Debiutantka
    Postów: 15 5

    Wysłany: 3 maja 2020, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maryszka01 wrote:
    Debiutantko- gratuluję! To musi być wspaniale uczucie. Czy mogłabyś prosze odpowiedzieć na kilka pytań ? Ja też od 3 lat staram się o ciążę i borykam się z podobnymi problemami, hiperprolatynemia,niski progesteron, guzek na jajniku, słabe nasienie u męża. Jesteśmy też w trakcie kursu naprotechnologii, ale jak narazie brak efektów. Moglabys polecić kogos, napisać jakie brałaś leki, co pomogło poprawić nasienie i jak ogolnie wrażenie? Z góry dziękuję!

    Dziękujemy - uczucie wspaniałe:)

    Pregnyl na wyrównanie progesteronu i estradiolu, dostinex na prolaktyne, encorton i intralipid na nk :) obserwacja cyklu pozwoliła wykryć problemy i skierować nas ma odpowiednie badania :) mąż głównie zazywal witaminy (B12, D3, cynk, L-karnityne i Fertilman Plus)
    Tak naprawdę początkowo byliśmy negatywnie nastawieni do tej metody - nie wierzyliśmy że to może pomóc, a pomogło w tak krótkim czasie kiedy wcześniej nie udało się tyle lat ! Takze polecamy bardzo wszystkim którzy chcą spróbować czegoś innego niż inseminacja czy in vitro. My chodzimy do dr Lachowicza - Kraków.

  • Maryszka01 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 3 maja 2020, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za szybką odpowiedz ;) My jestesmy z Wrocławia, ale byliśmy na 1 konsultacji u dr Lachowicza (troche dziwny ale ma opinie jednego z lepszych specjalistów) wiec specjalnie pojechaliśmy do Krakowa. Zlecił badania, suplementy ale przez epidemie odwolalismy wizytę majową. A jeszxze wracając do męża to udało się jego parametry poprawić czy myślisz że Twoje sprawy bardziej pomogły ze zostały wyrównane?

  • Maryszka01 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 3 maja 2020, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jakbyś mogła napisać co to jest nk?

  • Pat12 Debiutantka
    Postów: 15 5

    Wysłany: 3 maja 2020, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maryszka01 wrote:
    Dziekuje za szybką odpowiedz ;) My jestesmy z Wrocławia, ale byliśmy na 1 konsultacji u dr Lachowicza (troche dziwny ale ma opinie jednego z lepszych specjalistów) wiec specjalnie pojechaliśmy do Krakowa. Zlecił badania, suplementy ale przez epidemie odwolalismy wizytę majową. A jeszxze wracając do męża to udało się jego parametry poprawić czy myślisz że Twoje sprawy bardziej pomogły ze zostały wyrównane?

    Parametrów męża nie udało się ostatecznie zbadać bo zaszłam w ciążę ale w trakcie brania leków poprawiły że w porównaniu z początkowym wynikiem więc zakładam że poprawiły się również po pełnej suplementacji. Nk to Natural Killers - komórki które kiedy są podwyższone mogą atakować zarodek, utrudniać zagniezdzanie zarodka lub powodują poronienia

  • Natisz Autorytet
    Postów: 1494 1412

    Wysłany: 11 maja 2020, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi także się udało po 3 Msc z napro 😊 u mnie wczesna ciąża potwierdzona tydzień temu przez lekarza. Obecnie 6 tydzień leci

    "Wytrwałość przynosi pomyślny los" ⏩

    5cs 🤰
    26.04 II kreski
    03.06 👶2,46 cm
    17.06 wizyta kontrolna
    24.06 prenatalne

    Progesterone Besins 2x1

    oar8flw14pzyezfw.png
  • OlaOla Ekspertka
    Postów: 170 325

    Wysłany: 11 maja 2020, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.

    Gratuluje:) moglabys powiedziec na czym ta metoda polega?? Nie slyszalam o tym..

    Pozdrawiam :)

  • niutek87 Autorytet
    Postów: 802 1985

    Wysłany: 12 maja 2020, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tutaj na forum cały wątek nazywa się metoda naprotechnologii, tam jest dużo więcej informacji 😀

    201904271656.png

    202202171656.png

    [*] Aniołek 7tc 08.2017

    Starania od 08. 2013
    Leczenie napro od 03.2017😀
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ