X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niedoczynność tarczycy.Czy mogę się starać o dziecko?
Odpowiedz

Niedoczynność tarczycy.Czy mogę się starać o dziecko?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 marca 2017, 20:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Mam niedoczynność tarczycy. Tsh wynosi 5,5. Od niedawna biorę euthyrox 50. Czy mogę się starać o dziecko? Czy muszę czekać aż tsh spadnie??

• magdzi Ekspertka

Wysłany: 27 marca 2017, 21:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Decyzji nikt za Ciebie nie podejmie...Ja na ostatniej wizycie u ginekologa usłyszałam, że przy TSH 4,19 nie mam póki co myśleć o ciąży :/ Leczę się endokrynologicznie, mam już jedną stratę za sobą i nie zamierzam "świadomie" ryzykować póki nie zejdę do sensownego wyniku...

atdc2n0adheyq10q.png
  • d.orota Koleżanka

Wysłany: 28 marca 2017, 13:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co prawda nie mam niedoczynnosci ale polecam bloga kolezanki, ktora mimo to jest szczęśliwą mamą www.niedoczynna.pl

p19uqqmz9qpwb8k1.png
  • olka30 Autorytet

Wysłany: 28 marca 2017, 21:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najpierw radzę wyrównać tsh do poziomu między 1-2, bo po pierwsze niedoczynność utrudnia zajście i może prowadzić do poronień.

Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ