X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niedoczynność tarczycy.Czy mogę się starać o dziecko?
Odpowiedz

Niedoczynność tarczycy.Czy mogę się starać o dziecko?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Mam niedoczynność tarczycy. Tsh wynosi 5,5. Od niedawna biorę euthyrox 50. Czy mogę się starać o dziecko? Czy muszę czekać aż tsh spadnie??

  • magdzi Ekspertka
    Postów: 173 83

    Wysłany: 27 marca 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Decyzji nikt za Ciebie nie podejmie...Ja na ostatniej wizycie u ginekologa usłyszałam, że przy TSH 4,19 nie mam póki co myśleć o ciąży :/ Leczę się endokrynologicznie, mam już jedną stratę za sobą i nie zamierzam "świadomie" ryzykować póki nie zejdę do sensownego wyniku...

    atdc2n0adheyq10q.png
  • d.orota Koleżanka
    Postów: 39 0

    Wysłany: 28 marca 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co prawda nie mam niedoczynnosci ale polecam bloga kolezanki, ktora mimo to jest szczęśliwą mamą www.niedoczynna.pl

    p19uqqmz9qpwb8k1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 28 marca 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najpierw radzę wyrównać tsh do poziomu między 1-2, bo po pierwsze niedoczynność utrudnia zajście i może prowadzić do poronień.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ