Forum Starając się - ogólne Niedoczynność tarczycy.Czy mogę się starać o dziecko?
Odpowiedz

Niedoczynność tarczycy.Czy mogę się starać o dziecko?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 marca 2017, 20:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Mam niedoczynność tarczycy. Tsh wynosi 5,5. Od niedawna biorę euthyrox 50. Czy mogę się starać o dziecko? Czy muszę czekać aż tsh spadnie??

• magdzi Ekspertka

Wysłany: 27 marca 2017, 21:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Decyzji nikt za Ciebie nie podejmie...Ja na ostatniej wizycie u ginekologa usłyszałam, że przy TSH 4,19 nie mam póki co myśleć o ciąży :/ Leczę się endokrynologicznie, mam już jedną stratę za sobą i nie zamierzam "świadomie" ryzykować póki nie zejdę do sensownego wyniku...

atdc2n0adheyq10q.png
  • d.orota Koleżanka

Wysłany: 28 marca 2017, 13:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co prawda nie mam niedoczynnosci ale polecam bloga kolezanki, ktora mimo to jest szczęśliwą mamą www.niedoczynna.pl

p19uqqmz9qpwb8k1.png
  • olka30 Autorytet

Wysłany: 28 marca 2017, 21:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najpierw radzę wyrównać tsh do poziomu między 1-2, bo po pierwsze niedoczynność utrudnia zajście i może prowadzić do poronień.

Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego