X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Niski progesteron w 34 dc. (c 30 dniowe)
Odpowiedz

Niski progesteron w 34 dc. (c 30 dniowe)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 13 lutego 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie.
    Cykle mam 30 dniowe, regularne od lat,
    wczoraj robiłam test beta hcg i progesteron ponieważ  pierwszy raz spóźnił mi sie okres.
    Progesteron 4.61 Hcg 0,25 niżej wyśle zdjęcie.
    Byłam dziś u lekarza powiedział ,że ednometrium mam 9 mm nic wiecej nie widzi... nie dał mi nic na wywołanie @ kazał czekać, tylko na co ?
    Iśc do kogoś innego ? Czy wziąc luteine ?

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 13 lutego 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <a href=https://zapodaj.net/0f0d1d82d5399.jpg.html>27994149_1646534725403906_13510166_n.jpg</a>

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj jeszcze chwile , progesteron niski miesiaczka powinna sama przyjsc. Chyba ze Ci bardzo zalezy na szybkiej miesiaczce ale 4 dni spoznienia to sa granice normy. Ja bym nie wariowala od razu z luteina i sztucznie mieszala w cyklu. Poczekaj na rozwoj wydarzen.

  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 13 lutego 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko czy 9 mm to endo które sie złuszczy ?
    dośc małe , zawsze mam na okres około 15-16 mm

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ