X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowa prosi o radę.
Odpowiedz

Nowa prosi o radę.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • g0s1a82 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 14 kwietnia 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Moje starania o dziecko zaczęły się od niedawna i tak szczerze mówiąc nie jestem doświadczona w tym temacie.Ostatnio z mężem współżyłam 2 dni przed owulacją od tego czasu minęły zaledwie 3dni a ja mam delikatne plamienie czy to może coś oznaczać?

    g0s1a82
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 05:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiek jeśłi masz to pierwszy raz, to zastanawiające ale na zzagnieżdżenie 3-ciego, 4-tego dnia to za szybko, plemniki muszą przejść wiele procesów i zanim dotrą do jajeczka, to mija więcej czasu...te plamienia mogą być plamieniami okołoowulacyjnymi... najważniejsze, to spokojnie czekać...

    Jaką metodę obserwacji stosujesz?
    Może spróbujesz wrzucić link z wykresem do stopki, będziemy mogły coś więcej powiedzieć...zapraszam na plemniczka, staraczka i tyśka w razie czego, gdyby zależało Ci na czasie odpowiedzi...powołaj się na muzi i dziewczyny Ci wytłumaczą co i jak...bo bywam ostatnio rzadziej w dzień...
    Wiosna przyszła choć na chwilkę ;-)
    Jak klikniesz w ustawienia wyskoczy Ci okienko z pustym polem na dole po lewej stronie, to tam trzeba wkleić link z wykresu a ten znajdziesz klikając na MOJE OVU -duży napis po lewej nad różowym paskiem i pod wykresem jest "udostępnij wykres", klikasz na to i klikasz miniatura, link kopiujesz i klikasz na dole ok aby wyjść, ten skopiowany link wklejasz w ustawienia i w dolne lewe puste pole jak pisałam powyżej ;-)

    Być może jeszcze nie prowadzisz obserwacji, to napisz jeśli tak jest...ale jak chcesz przewidzieć domniemany czas okołoowulacyjny, lepiej prowadzić wykres...jest pomocny ale na 100 % owulację potwierdza tylko potwierdzona ciąża ;-)

    Życzę powodzenia, nie wiem ile się starasz o maleństwo i jak chcesz to napisz więcej ;-) Miłego dnia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2013, 05:04

  • g0s1a82 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muzarcia to jest moja pierwsza owulacja kiedy współżyje z mężem jak do tej pory byłam ostrożna,bo musiałam porobić badania pobrać kwas foliowy i podleczyć niedoczynność tarczycy,bo wyszła mi podczas badań.Możliwe,że to są objawy owulacji bo według tego wykresu wypada ona na 13-15. Powiem szczerze nigdy nie przywiązywałam do tego wagi kiedy mam owulację jak mój śluz wtedy wygląda nie było mi to potrzebne możliwe,że robił się czasem brunatny chodź szczerze mówiąc nie pamiętam.I tak jak powiedziałaś będę cierpliwie czekać... Pozdrawiam cieplutko :)

    g0s1a82
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby szybko udało się Tobie ujrzeć dwie kreseczki;-) Pozdrawiam ;-D

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ