X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowy euthyrox
Odpowiedz

Nowy euthyrox

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pola1 Koleżanka
    Postów: 38 28

    Wysłany: 23 września 2020, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, bierzecie już nowy euthyrox?macie jakieś zmiany w samopoczuciu,w wynikach?Ja dopiero od dziś biorę nowy bo miałam zapas starej wersji i czuję dziwna suchość w ustach,i od rana lekko podwyższony puls.mam nadzieję że to tylko chwilowe i żadnych skutków ubocznych nie będę miała.

  • Nobis Autorytet
    Postów: 1261 497

    Wysłany: 28 września 2020, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę od jakiegoś czasu nowy euthyrox i wszystko jest dobrze. Parę razy robiłam badania i jutro jadę znowu póki co wszystko ok.

    Synek 2020 r
    Córcia 2022 r
  • Pola1 Koleżanka
    Postów: 38 28

    Wysłany: 30 września 2020, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojawił się nowy lek w kroplach,jest od kilkunastu dni, dostałam informację od mojej endokrynolog ,tirosint sol ale na razie mała dostępność w aptekach.. nie ma w nim tych wszystkich wypełniaczy... może będzie dobrym zamiennikiem

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ