X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne objaw ciązy? miała któraś takie?:)
Odpowiedz

objaw ciązy? miała któraś takie?:)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • patus1992 Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam wszystkie kobiety. ;) owulacje miałam 13-14stycznia, od 15stycznia zaczełam dziwnie się czuć, pobolewanie podbrzusza( nigdy mi się nie zdarzyło odrazu po owulacji) powiększone twarde piersi,bolące przy dotyku ( o tym też nie było mowy, zawsze pare dni przed okresem.) do tego wyskakują mi pryszcze i bulgotanie w podbrzuszu, jak myślicie ? miałyście też tak?

  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie zbyt szybko na jakiekolwiek objawy ciążowe.
    Zalecam spokój, cierpliwość i jakieś wciągające zajęcie na odciągnięcie myśli :)

    K7KTp2.png
    VMlC.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ