X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Objawy miesiaczkowe a ciąża..
Odpowiedz

Objawy miesiaczkowe a ciąża..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natalciaaaaaaa Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje pytanie.. owulacja była 15dc dziś jest 32dc a okresu nie ma. Są za to objawy miesiaczkowe tzn od 5 dni bóle brzucha jak na okres ale nie tak silne, czasem z lewej czasem z prawej strony albo obie. Czy któraś z Was ma takie doświadczenia związane z początkiem ciąży? Jestem pełna nadziei i nie mogę przestać o tym myśleć.

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robiłaś test? Owulacja była potwierdzona? Możliwe, że jesteś w ciąży. Początkowe objawy praktycznie nie różnią sie od tych przed miesiączką😊 ból brzucha jest jak najbardziej normalny w ciąży o ile nie jest za silny. Rób test jeśli jeszcze nie robiłaś i powodzenia✊✊✊

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • Natalciaaaaaaa Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 13 czerwca 2021, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepotwierdzona :) raczej na podstawie temp i śluzu i apki. Jutro zrobię test jeśli @ nie przyjdzie.

    KaJa lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ