X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Odpowiednie dni do starania
Odpowiedz

Odpowiednie dni do starania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie. Moje cykle przeważnie to 28 dni w tamtym cyklu okres opóźnił mi się 4 dni ale myślę ze to przez stres ( śmierć dziadka) obstawiam że w ten cykl będzie trwał 28 dni. 11 dnia cyklu zauważyłam u siebie ból podbrzusza trwający do dzisiaj czyli 13 dnia cyklu,( także przy stosunku "czułam" jajnik) czy możliwe że była w tych dniach owulacja?? czy za wcześnie??? i kolejne pytanie kochałam się z mężem 10,11,12,13 dnia cyklu zamierzam jutro dać odpoczynek mężowi;p i jeszcze 15,16,17 dzień cyklu, czy są to wg was odpowiednie dni do starań??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2014, 16:33

  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 21 września 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe że to była owulacja. Jednak najlepiej mierzyć temperaturę i zapisywać objawy lub robić testy owulacyjne, wtedy będziesz miała wszystko czarno na białym ;) A co do dni starań to są różne opinie. Jedni mówią że co dzień to za często, że powinno się dawać plemnikom dzień przerwy na regenerację. A inni że co dzień jest ok, więc wyboru musisz dokonać sama ;)

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 21 września 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to nie musisz do każdego pytania zakładać wątku bo robi się trochę syf ;) Nie mówię tego złośliwie, po prostu jak masz pytanie to wejdź na któryś z wątków i zapytaj, jak nie na jednym to na drugim, na pewno znajdzie się jakaś dobra duszyczka która Ci odpowie :)

    agniesja lubi tę wiadomość

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ