X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Odrobaczanie - lamblie a starania
Odpowiedz

Odrobaczanie - lamblie a starania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lauraa Przyjaciółka
    Postów: 77 235

    Wysłany: 20 marca, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dostałam kurację na lamblie na 1,5 miesiąca. Czy trzeba później odczekać aż się zacznie starania? Nie mogę nigdzie znaleźć info czy ma to jakieś znaczenie a może któraś z Was ma takie doświadczenie :) i czy może komuś leczenie pomogło w kontekście płodności.
    Z góry dziękuję ❤️

    03.2024 - elektrokonizacja szyjki macicy
    04-05.2024 - leczenie lamblii

    Suplementy aktualne:
    D3, omega3, little me, magnez, b kompleks
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7124 7190

    Wysłany: 20 marca, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potraktuj moją wiadomość jako up.
    Nie znam się totalnie na tym, ale wydaje mi się, że po przeleczeniu powinnaś powtórzyć badania, żeby sprawdzić czy na pewno jesteś już zdrowa. No i najważniejsze, czy Twój partner też jest leczony?

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Britta Ekspertka
    Postów: 127 185

    Wysłany: 27 marca, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja dostałam skierowanie na badania na pasożyty w kontekście płodności. Jeszcze ich nie zrobiłam, ale coś musi być na rzeczy, skoro lekarz typowo zajmujący się płodnością mi je przepisał. Widocznie mają wpływ.

    Tu podsyłam linka do artykułu na ten temat: https://olimpiamed.com/pasozyty-a-nieplodnosc-2/

    Starania od lutego 2021

    Hashimoto - Euthyrox 75/88
    Naprotechnolog dr Kandzia (Katowice)
    2023 - hsg - jajowody drożne, usunięcie polipa w jamie macicy
    03.2024 - laparoskopia - endometrioza, zmiany wycięte
    04-09.2024 - Aromek, Miovelia Pro i Miovelia Nac
    10.2024 - Lipiodol?
    2025 - adopcja?

    Mąż:
    Morfologia 2%
    Reszta ok

    +Niepłodna rodzi siedmioro+ 1Sm 1-2
  • Lauraa Przyjaciółka
    Postów: 77 235

    Wysłany: 27 marca, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Potraktuj moją wiadomość jako up.
    Nie znam się totalnie na tym, ale wydaje mi się, że po przeleczeniu powinnaś powtórzyć badania, żeby sprawdzić czy na pewno jesteś już zdrowa. No i najważniejsze, czy Twój partner też jest leczony?

    Jego wyniki są dobre, nie ma też objawów. U mnie się utrzymują, może dlatego że jem cukier a on nie ☹️ już odstawiłam, ale jednak chce się przeleczyć przed staraniami. Tak jak piszesz, powtórzę później badania :) zastanawiałam się w kontekście tego, że podczas odrobaczania jednak pasożyty wydzielają różne toksyny, więc pewnie trochę musi minąć, żeby się później oczyścić. Dziękuję pięknie za odpowiedź!

    03.2024 - elektrokonizacja szyjki macicy
    04-05.2024 - leczenie lamblii

    Suplementy aktualne:
    D3, omega3, little me, magnez, b kompleks
  • Lauraa Przyjaciółka
    Postów: 77 235

    Wysłany: 27 marca, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britta wrote:
    Hej, ja dostałam skierowanie na badania na pasożyty w kontekście płodności. Jeszcze ich nie zrobiłam, ale coś musi być na rzeczy, skoro lekarz typowo zajmujący się płodnością mi je przepisał. Widocznie mają wpływ.

    Tu podsyłam linka do artykułu na ten temat: https://olimpiamed.com/pasozyty-a-nieplodnosc-2/

    Właśnie dietetyczka też mi o tym wspominała, tak samo ze helicobacter wpływa na płodność. Mnóstwo ludzi ma pasożyty i helico. Na pewno wpływa też w taki sposób pośredni, bo pożera nam witaminy i rzeczywiście nasz organizm nie jest wtedy w pełni zdrowy. Także stwierdziłam, że przeleczę. Dziękuję za link, super wyjaśnienie.

    Britta lubi tę wiadomość

    03.2024 - elektrokonizacja szyjki macicy
    04-05.2024 - leczenie lamblii

    Suplementy aktualne:
    D3, omega3, little me, magnez, b kompleks
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ