Forum Starając się - ogólne ogrona prosba o interpretacje wykresu
Odpowiedz

ogrona prosba o interpretacje wykresu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • martyna1989 Ekspertka

Wysłany: 14 grudnia 2013, 10:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) spojrzcie prosze na moj wykres, jestem w trakcie brania luteiny dopochwowo, dzis mam 21dc , dostałam rano plamienie, nie wiem czy przyjmowac luteine dalej, wizyte i gina mam za cztery dni i do tego czasu miałam ja brac... cykle mam mniej wiecj okolo 28 dni....

relgh371oy0mp19n.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 grudnia 2013, 20:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko w porzadku; plamienie to TYLKO plamienie, nie widze powodu odstawiania luteiny. Wieksza dawka moze nawet zatrzymac plamienie. Bierz lek dalej i czekaj na rozwoj sytuacji, jak dostaniesz krwawienia, odstaw. Powodzenia!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2013, 20:04

martyna1989 lubi tę wiadomość

• martyna1989 Ekspertka

Wysłany: 14 grudnia 2013, 22:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie znowu powoli zaczynam plamic, zaraz luteina na nowo na noc i zobaczymy co bedzie rano.... i byle do srody :) dzieki biedrnka1982 :)

relgh371oy0mp19n.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ