X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne okres 1 dzień
Odpowiedz

okres 1 dzień

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • andziol Koleżanka
    Postów: 43 13

    Wysłany: 28 lutego 2013, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy spotkałyście kie kiedykolwiek z czymś takim?

    Nigdy mi sie coś takiego nie przydarzyło. Mam regularne 4 dniowe miesiączki. Teraz trwał 1 dzień nie wiem o co chodzi.

    W dniu spodziewanej miesiączki robiłam test był negatywny. Dostałam następnego dnia i trwała 1 dzień.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2013, 11:18

    zrz6zbmh7yy79ed9.png

    2nn3skjofxiik2bq.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 28 lutego 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    andziol wrote:
    Czy spotkałyście kie kiedykolwiek z czymś takim?

    Nigdy mi sie coś takiego nie przydarzyło. Mam regularne 4 dniowe miesiączki. Teraz trwał 1 dzień nie wiem o co chodzi.

    W dniu spodziewanej miesiączki robiłam test był negatywny. Dostałam następnego dnia i trwała 1 dzień.


    Może to nie okres? Może jesteś w ciąży? Czasem zdarza się plamienie...

    andziol lubi tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 28 lutego 2013, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam tak w grudniu. nie dość, ze przyszła kilka dni później, 15 grudnia to była jednodniowa i bardzo skąpa. później cały cykl miałam dziwny, z plamieniami w 7 /8 dc i 17/18 dc. a później czekanie na @ ogólnie cykl miał ponad 60 dni, bo @ dostałam dopiero 15 lutego.
    dostałam luteinę wtedy na wywołanie i teraz też mam brać od 14 dnia cyklu. zobaczymy jak teraz będzie..

    andziol lubi tę wiadomość

  • andziol Koleżanka
    Postów: 43 13

    Wysłany: 28 lutego 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ciężko to nazwać plamieniem, to było średnie krwawienie.
    Ale chyba zrobię test dla pewności.

    Zastanawiam sie czy z czymś takim iść do lekarza czy poczekać na następny czy bedzie normalny.

    Takie sensacje burzą mi starania.

    Zastanawiam sie jeszcze czy może to być wina leków 2 dni brałam leki przeciwbólowe przypisane przez lekarza na zapalenie nerwu barkowego. Zaczałam 1 przed - jak test miałam negatywny.

    Szukałam po necie czegoś ciekawego ale nic nie znalazłam. Tylko, że jak zanika powoli i okres staje sie 1dniowy to mogą być objawy przedwczesnej menopauzy - aż mi sie gorąco zrobiło.

    zrz6zbmh7yy79ed9.png

    2nn3skjofxiik2bq.png
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 28 lutego 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie ja wtedy 2 razy robiłam test. już pełna nadziei , że się w końcu udało, że się pięknie rok zaczął, a tu jak nic na każdym jedna ohydna krecha:/ byłam u gina to było ok u mnie, żadnych guzków, torbieli, nadżerek, infekcji. wszystko wyglądało w porządku i w sumie nie wiem co mogło być przyczyną.

    andziol lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ