X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne okres 1 dzień
Odpowiedz

okres 1 dzień

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • andziol Koleżanka
    Postów: 43 13

    Wysłany: 28 lutego 2013, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy spotkałyście kie kiedykolwiek z czymś takim?

    Nigdy mi sie coś takiego nie przydarzyło. Mam regularne 4 dniowe miesiączki. Teraz trwał 1 dzień nie wiem o co chodzi.

    W dniu spodziewanej miesiączki robiłam test był negatywny. Dostałam następnego dnia i trwała 1 dzień.


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2013, 11:18

    zrz6zbmh7yy79ed9.png

    2nn3skjofxiik2bq.png
  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 28 lutego 2013, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    andziol wrote:
    Czy spotkałyście kie kiedykolwiek z czymś takim?

    Nigdy mi sie coś takiego nie przydarzyło. Mam regularne 4 dniowe miesiączki. Teraz trwał 1 dzień nie wiem o co chodzi.

    W dniu spodziewanej miesiączki robiłam test był negatywny. Dostałam następnego dnia i trwała 1 dzień.


    Może to nie okres? Może jesteś w ciąży? Czasem zdarza się plamienie...

    andziol lubi tę wiadomość

    1221648qmrgggy559.gif
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 28 lutego 2013, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam tak w grudniu. nie dość, ze przyszła kilka dni później, 15 grudnia to była jednodniowa i bardzo skąpa. później cały cykl miałam dziwny, z plamieniami w 7 /8 dc i 17/18 dc. a później czekanie na @ ogólnie cykl miał ponad 60 dni, bo @ dostałam dopiero 15 lutego.
    dostałam luteinę wtedy na wywołanie i teraz też mam brać od 14 dnia cyklu. zobaczymy jak teraz będzie..

    andziol lubi tę wiadomość

  • andziol Koleżanka
    Postów: 43 13

    Wysłany: 28 lutego 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ciężko to nazwać plamieniem, to było średnie krwawienie.
    Ale chyba zrobię test dla pewności.

    Zastanawiam sie czy z czymś takim iść do lekarza czy poczekać na następny czy bedzie normalny.

    Takie sensacje burzą mi starania.

    Zastanawiam sie jeszcze czy może to być wina leków 2 dni brałam leki przeciwbólowe przypisane przez lekarza na zapalenie nerwu barkowego. Zaczałam 1 przed - jak test miałam negatywny.

    Szukałam po necie czegoś ciekawego ale nic nie znalazłam. Tylko, że jak zanika powoli i okres staje sie 1dniowy to mogą być objawy przedwczesnej menopauzy - aż mi sie gorąco zrobiło.

    zrz6zbmh7yy79ed9.png

    2nn3skjofxiik2bq.png
  • Yvone Ekspertka
    Postów: 169 67

    Wysłany: 28 lutego 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie ja wtedy 2 razy robiłam test. już pełna nadziei , że się w końcu udało, że się pięknie rok zaczął, a tu jak nic na każdym jedna ohydna krecha:/ byłam u gina to było ok u mnie, żadnych guzków, torbieli, nadżerek, infekcji. wszystko wyglądało w porządku i w sumie nie wiem co mogło być przyczyną.

    andziol lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ