X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Okres po porodzie przy karmieniu piersia/ciaza a kp
Odpowiedz

Okres po porodzie przy karmieniu piersia/ciaza a kp

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bianka1986 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, napiszcie prosze jak wygladaly Wasze pierwsze okresy po porodzie . Interesuja mnie mamy karmiace piersia. A moze sa takie, ktore zaszly w ciaze karmiac?

    LIDKA
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja karmilam 20 miesięcy. Okres wrócił mi po około 12 miesiącach karmienia ale był bardzo nieregularny i cykle trwały po 40-60dni i były bezowulacyjne. Jak odstawiłam w 20tym miesiącu to dostałam tabletki dostinex na obniżenie poziomu prolaktyny i w tym cyklu zaszła w ciążę. Ale znam osobiście kobiety które zaszły w ciążę karmić piersią

    makalotia lubi tę wiadomość

  • Sówka_83 Autorytet
    Postów: 651 134

    Wysłany: 20 sierpnia 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    Ja okres dostałam już 3 miesiące po porodzie ale nie każdy jest owulacyjny. Karmię piersią prawie 10-miesięczną córkę. Staramy się już 5 cykli, na razie nic z tego.

    p19u3e3kdr6ipbhx.png
    3i49tv73mtgklla9.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ