X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Opóźniony cykl miesiaczkowy
Odpowiedz

Opóźniony cykl miesiaczkowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natalia01200 Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 19 maja 2021, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Od urodzenia pierwszego dziecka mam regularne cykle co 29-33 dni, teraz cykl opóźnia mi się o 30 dni ..
    Wszystkie testy wychodzą negatywne, beta HCG wyszła 0,1.
    W 6 dniu spóźnienia okresu pojawiło się plamienie, myślałam że to początek okresu ale nie. To plamienie zdarzyło się parę dni po stosunku bez zabezpieczenia.
    Ogólnie nie zabezpieczamy się z mężem, ponieważ chcielibyśmy mieć drugie dziecko.
    Od 2 tyg okropnie dokucza mi ból w dole brzucha, taki jak podczas okresu, do tego ból w dole pleców, zgaga (w pierwszej ciąży okropnie mi dokuczała już od pierwszego.miesiaca pierwszej ciąży) bardzo często chodzę do toalety sikać.
    Wykonałam testy ciążowe z czego dwa były negatywne a na jednym pojawiła się delikatna czerwona kreska. Beta HCG wyszła ujemna. Za 5 dni idę do mojej ginekolog
    Czy jest możliwość że testy wychodzą błędne? Że HCG mogło też wyjść błędne?
    Czy któraś z was miała taką sytuację?

    15.12.2022 ⏸️ pozytyw
  • Laura25 Przyjaciółka
    Postów: 86 24

    Wysłany: 19 maja 2021, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, zdarzyło mi się ze cykl się tak wydłużył. U mnie to podwyższona prolaktyna która blokowała owulacje a tym samym wydłużała cykl. Poszłam do ginekologa bo testy negatywne a okresu brak byłam chyba w 70dc okazało się na badaniu ze właśnie mam owulacje i ze za dwa tygodnie powinnam dostać okres i tak było:) pewnie dostaniesz tabletki na wywołanie i zleci Ci badania hormonów. Myśle ze badanie z krwi raczej by Cię nie oszukało

    Natalia01200 lubi tę wiadomość

  • KaJa Autorytet
    Postów: 4126 3649

    Wysłany: 19 maja 2021, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia01200 wrote:
    Hej!
    Od urodzenia pierwszego dziecka mam regularne cykle co 29-33 dni, teraz cykl opóźnia mi się o 30 dni ..
    Wszystkie testy wychodzą negatywne, beta HCG wyszła 0,1.
    W 6 dniu spóźnienia okresu pojawiło się plamienie, myślałam że to początek okresu ale nie. To plamienie zdarzyło się parę dni po stosunku bez zabezpieczenia.
    Ogólnie nie zabezpieczamy się z mężem, ponieważ chcielibyśmy mieć drugie dziecko.
    Od 2 tyg okropnie dokucza mi ból w dole brzucha, taki jak podczas okresu, do tego ból w dole pleców, zgaga (w pierwszej ciąży okropnie mi dokuczała już od pierwszego.miesiaca pierwszej ciąży) bardzo często chodzę do toalety sikać.
    Wykonałam testy ciążowe z czego dwa były negatywne a na jednym pojawiła się delikatna czerwona kreska. Beta HCG wyszła ujemna. Za 5 dni idę do mojej ginekolog
    Czy jest możliwość że testy wychodzą błędne? Że HCG mogło też wyjść błędne?
    Czy któraś z was miała taką sytuację?

    Mógł sie zdarzyć cykl bezowulacyjny i dlatego jest taki długi. Ja przy takim cyklu też miałam plamienie i miesiączka przyszła dopiero w 56dc. Skoro spóźnia sie aż o 30 dni to na pewno dostaniesz od ginekologa coś na wywołanie. Chyba, że to jednak ciąża bo różne cuda sie zdarzają. Ja zaszłam np w 40 dc 😜 ale myślę, że już jakiś test czy bhcg by wyszła. U ginekologa na pewno wszystkiego sie dowiesz😊

    Natalia01200 lubi tę wiadomość

    24.03.21 ➡️ poronienie zatrzymane 8/12 tydz.
    13.10.22 ➡️ II kreski
    27.06.22 ➡️ Moja tęczowa Maja jest już z nami💓 3760g/57cm
    01.03.23 ➡️ zaczynamy starania o rodzeństwo👨‍👩‍👧‍👧❤
    08.10.23 ➡️ II kreski 🍀
    11.12.23 ➡️ prenatalne: zdrowy bobas👶
    25.01.23 ➡️ połówkowe:
  • Martyna_Dietetyk Koleżanka
    Postów: 183 13

    Wysłany: 19 maja 2021, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki!
    Piszę pracę magisterska na temat wpływu żywienia i wybranych parametrów stylu życia na płodność. Proszę jedynie o wypełnienie, krótkiej ankiety, która jest przedmiotem badań mojej pracy mgr. Sama ankieta zawiera pytania dotyczące głównie żywienia 😊 Ankieta jest ANONIMOWA, a jej wyniki posłużą mi jedynie do dogłębnego zbadania tematu i napisania pracy mgr! Z góry dziękuję za poświęcony czas :)
    Niestety nie da się kliknąć tutaj w link, istnieje opcja jedynie kopiowania i wklejenia:)

    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdb1P-yoAMo-BWNFHIkZTgqAdC1Ih4wbEHIKnnoTQvfg7S3yA/viewform

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ