X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne orgametril
Odpowiedz

orgametril

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasia m Koleżanka
    Postów: 75 6

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy bralyscie ten moze lek? jak tak to jakie macie opinie na jego temat?czy on pomaga w zajsciu w ciaze? piszcie prosze.

    kasia :)
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 20 grudnia 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to kiedys miałam na wywoałnie miesiaczki, ten lek hamuje jajeczkowanie wiec nie pomaga w zajsciu w ciąże

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ