X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Owulacja czy jednak nie ?
Odpowiedz

Owulacja czy jednak nie ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Wiki22 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 3 sierpnia 2022, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Mam do was pytanie. Całe życie miałam regularne cykle 28 dni i owulacje w 14 dniu. Wszystkie badania wporządku. Po jednym cyklu bezowulacyjnym chyba wszystko się pokręciło, ale do rzeczy. Śledzę swoją owulacja. Robię testy, mierzę temperaturę, obserwuje śluz. Aktualnie dzisiaj jestem w 14 dniu cyklu. Temperatura cały czas wynosi 36,4 z wyjątkiem 11 dnia cyklu (wtedy spadła do 36,2). Śluz pojawił się około 10 dnia ale w 12 i 13 dniu było go bardzo dużo i był przezroczysty i rozciągliwy. Dzisiaj 14 dzień - rano było go hiper dużo ale był już bardziej wodnisty, teraz na wieczór spokój. Oprócz tego od 10 do 13 dnia miałam większe libido. 12 dnia miałam bóle jajników. Czy jest to możliwe że owulacja wystąpiła 12 dnia cyklu mimo tego że testy owulacyjne zaczęły wychodzić pozytywne dopiero dzisiaj ? Dzisiejsze objawy to tylko ten poranny śluz i kłucie jajników. Nie wiem co mam myśleć. Dodam że libido i większość objawów wczoraj ustąpiła oraz że od tego cyklu zaczęłam brać niepokalanek i pic siemię lniane. Dajcie znać co myślicie 😀 Pozdrawiam serdecznie

  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 10 sierpnia 2022, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Według mnie, nie ma skuteczniejszej metody ustalenia daty owulacji niż monitoring. Wtedy wszystko wiadomo czarno na białym :)

  • Ania_1003 Autorytet
    Postów: 891 823

    Wysłany: 11 sierpnia 2022, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam monitoring ale z połączeniem z badaniami.

    [age.png
  • Rica Autorytet
    Postów: 618 466

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Wy tez jesteście mega rozdrażnione podczas owulacji??

    Staranie od 08.2022

    TSH 2,42 06/06/2023
    ft3 4,46 (2,63-5,70)
    ft4 14,30 (9,00-19,00)

    ✔️ MamaDHA Premium
    ✔️Conceive Plus
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ