X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Owulacja po inofem
Odpowiedz

Owulacja po inofem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PinZielony Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy któraś z Was stosuje inofem i zauważyła po nim jakieś problemy z owulacją? Ja stosuję 4 miesiąc, przyznam że bez konsultacji z lekarzem (nigdy nie miałam podejrzeń PCO, koleżanka po nim szybko zaciążyła bo uspokoiło się jej hormony). W pierwszym miesiącu ksiazkowa owulacja potwierdzona monitoringiem, okres spóźnił się tydzień, na teście cień cienia (albo to moje złudzenie). Następny cykl prawdopodobnie bez owu. 2 kolejne inne niż zwykle :/ ból jest, śluz też, skok temperatury ale mniejszy bol piersi w drugiej fazie. Czy taki suplement może zaburzać owulacje? :/ w następnym cyklu wybieram się znów na monitoring. To już 9 miesiąc starań

  • Malediwy2020 Przyjaciółka
    Postów: 108 98

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej PinZielony,
    Ja biorę od tego cyklu inofolic i z moich obserwacji (bez monitoringu) mam wrażenie ze mi przyspieszyło owulke, dużo kobietek pisało na różnych forach ze jednym inozytol skracał cykl innym wydłużał i żadna nie potrafiła powiedzieć czego tak jest.
    Ja mam cykle 31-32 nawet 33 , dzisiaj mam 28dc i póki co na okres się nie zanosi, sama jestem trochę w kropce bo nie jestem w stanie przewidzieć jak zadziała na mnie inofolic
    Szkoda ze nie zrobiłaś wtedy bety jak był cień cienia bo jeżeli był biochem to mogło Ci to niezłego bałaganu narobić, sama przez to przechodziłam 2 miesiące jakiś dramat cykle po 36 dni później po duphastonie 26 dni dopiero 4 cykl w miarę normalny

    28 lat
    • starania od stycznia 2019
    • ciąża biochemiczna marzec 2019
    • inofolic
    • femibion zero planowanie ciąży
    • Vigantoletten 2000mj x 2kaps.
  • Eska89 Debiutantka
    Postów: 13 14

    Wysłany: 21 sierpnia 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    moj pierwszy cykl z inofemem jeszcze się nie skończył - dziś już 40dc. Zwykle cykle mam ok.30 dni, 2x zdarzyło się 35, a teraz wyjątkowo długi.
    Póki co podejrzewam, że mógł inofem się do tego przyczynić.

  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny , ja zaczęłam brać inofem od tego cyklu. Stwierdzono u mnie PCOS. Mierzę codziennie temperaturę , wczoraj odebrałam wyniki hormonów i to potwierdziło że jestem przed owulacja ale już jestem w 25 DC:-/ 8 dc byłam u gin i mówiła że nie mam pęcherzyka j że nie będzie owulacji. Mam nadzieję że Inofem zadziała. Poprzedni mój cykl trwał 60 dni a jeszcze wcześniejsze każdy po 33 dni +/-.

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • Jane208 Przyjaciółka
    Postów: 97 52

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja też nie mam rozpoznanego PCOS ale stwierdziłam że ten suplement nie ma prawa zaszkodzić... W lipcu zaczęłam z symfolic, a teraz pije dwie saszetki inofemu, obecnie to mój 19dc. Wczoraj pierwszy raz w życiu pojawiła mi się krew w śluzie, autentycznie się przestraszyłam. Nie wiem czy to może mieć jakikolwiek związek z inofemem? Dodatkowo ten cykl rozpoczęłam od przeziębienia i tydzień temu skończyłam brać antybiotyk. Może to jedno i drugie razem... Póki co będę pić nadal i dalej obserwować bo jeszcze za krótko u mnie, żeby cokolwiek wywnioskować. Pozdrawiam

    Eska89 lubi tę wiadomość

    35cs - oficjalnie, ponad 9 lat współżycia bez antykoncepcji
    Krzywa insulinowa 6,8/21,5/23,3
    Krzywa cukrowa 76,9/70/66,4
    Homa IR 1.29
    TSH 1,995
    10.2018 - histeroskopia , usunięty polip
    12.2018 - HSG , oba jajowody drożne
    AMH 4,14, Nadwaga, 32lata

    On - 08.2018 oligoastheoterratozoospermia , profertil 10.2018- 07.2019
    08/2018: koncentracja 13,1mln/ml, morfologia 3%, ruch postępowy 13%
    02/ 2019: koncentracja 38,9mln/ml, morfologia 1%, ruch postępowy 12%
    07/2019: koncentracja 24,4mln/ml,morfologia 1% , ruch postępowy 23%
    12/2019: koncentracja 84,0 mln/ml, morfologia 3%, ruch postępowy 28%
    01/2020 (klinika): koncentracja 10,0 mln/ml, morfologia 0%, ruch postępowy 50%
    07/2020 (klinika): koncentracja 11,2 mln/ml, morfologia 0%, ruch postępowy 25%
    Podwyższona prolaktyna, bromergon od 10-12.2019, obecnie w normie. 38lat

    Gyncentrum od 01.2020
    I IUI 6/2021🍷
    II IUI 8/2021 🍷
    Od 21.09 krótki protokół IVF, 02.10 punkcja, objawy hiperstymulacji, transfer odroczony
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ