X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Owulacja , testy ciążowe
Odpowiedz

Owulacja , testy ciążowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Martyna121 Przyjaciółka
    Postów: 104 23

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny , powiedzcie mi kochane jak to jest z tym testowaniem ? Pamietam gdy zaszłam w pierwszą ciąże dwie kreski pojawiły się już 9 dni od owulacji , kilka dni przed @ wiedziałam ze jestem w ciąży . Teoretycznie powinnam być 12,13 dpo , owulacja powinna być około 9,10 czerwca . Wczoraj wykonałam bobo test o czułości 25 ml i nie wiem czy był po prostu felerny bo w przeciągu tych przepisowych 5 minut pojawił się cień kreski .. dzisiaj powtórzyłam innej firmy i chyba wyszedł negatywny bo niczego tam nie widziałam , ewentualnie pod światło może coś tam .. cykle mam troszkę nieregularne po porodzie wiec ciężko mi powiedzieć kiedy powinnam dostać miesiączkę . Według kalendarza ma pojawić się 24.06 chociaż nie mam pewności . Jeśli chodzi o objawy to moje piersi są bardzo tkliwe ( jak nigdy dotąd ) i dzisiaj po południu czułam dość intensywne kłucie jajnika z którego była owulacja , aż po prostu promieniowało na nogę , tak Jak w pierwszej ciąży , chodź trwało to o wiele dłużej . Czy jest tu jakaś mamuśka lub staraczka której testy wychodziły negatywne dwa trzy dni przed spodziewana miesiączka a mimo to były w ciąży ? Pozdrawiam serdecznie

  • alicjaaa_d Autorytet
    Postów: 1610 2151

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 9 dpo zrobiłam test - negatywny. Pojechałam też na betę, bo miałam tego dnia wesele znajomych i chciałam wiedzieć czy mogę pić 🙈. Beta negatywna. Po weselu, w dniu spodziewanej miesiaczki zrobiłam test, piękne 2 kreseczki, które dziś mają juz 13 miesięcy :p

    17.05.2018 - AMH - 0,946 ng/ml
    20.04.2019 - Aniołek 13 tc ❤️
    25.09.2019 - II
    25.05.2020 - Leon 💙
    11.08.2021 - II
    13.04.2022 - Iga ❤️
  • Martyna121 Przyjaciółka
    Postów: 104 23

    Wysłany: 22 czerwca 2021, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jednak wszystko jest możliwe 🙂

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ