X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Paciorkowiec B - GBS
Odpowiedz

Paciorkowiec B - GBS

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Celine90 Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, własnie dostałam wynik z posiewu pochwy :( bakteria taka jak w tytule.. Wyzyte mam dopiero za 2 tygodnie. Miałyście może doświadczenia z tą bakterią w pochwie PRZED staraniem się o maleństwo? Bo to nas teraz blokuje...

  • Martita25 Ekspertka
    Postów: 240 104

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tą bakterie, dopiero dowiedziałam się w ciąży ale wszystko ok - dostałam antybiotyk przy porodzie i dzidzia zdrowa. Teraz przed rozpoczęciem starania byłam u ginekologa i powiedział, że nie ma sensu tego leczyć bo i tak wróci także mamy się starać i nie przejmować :) Zresztą nawet jakbym sie podjęła leczenia ro raczej nikłe szansy że zniknie nawet na chwile,, a nawet jeśli to zaraz wróci więc pewni nawet nie zdąże zajść w ciąże. Nie przejmuj się nią w ogóle :) ale z ciekawości daj znac co lekarz powie

    w57v3e3kj62w502x.png
    iv092n0abe21tvz2.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wyszła ta bakteria dwa miesiące temu. Lekarz powiedział, że skoro nie jestem w ciąży i nie mam objawów to nie będziemy tego leczyć. Potem od koleżanki się dowiedziałam, że to może czasami prowadzić do problemów z utrzymaniem ciąży, chociaż oczywiście nie zawsze. I teraz się zastanawiam czy nie iść do lekarza i powiedzieć, że jednak mam objawy, żeby to wyleczyć, bo chce zacząć starania o drugie dziecko.
    Daj znać co Tobie lekarz powiedział, też jestem ciekawa.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie leczy się paciorkowca w pochwie jeśli nie jest się w ciązy. Możesz go mieć a za np 2 miesiące może byc czysto. Często bytują przejściowo w pochwie. Pracowałam jako mikrobiolog.

    Evli lubi tę wiadomość

  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ostatnich dwóch wymazach miałam kolonie paciorkowca ale grupy D, brałam globulki na odbudowanie flory.
    Teraz w trzecim wymazie wyszedł grupy B po D ani śladu...
    Może sobie też sam pójdzie ?

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum wrote:
    Nie leczy się paciorkowca w pochwie jeśli nie jest się w ciązy. Możesz go mieć a za np 2 miesiące może byc czysto. Często bytują przejściowo w pochwie. Pracowałam jako mikrobiolog.
    To dobra wiadomość, dzięki :)
    A czy mąż się tym może zarazić? I czy jego się leczy jak np będę w ciąży?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2018, 21:57

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Evli Autorytet
    Postów: 3811 2516

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam antybiotyk na 10 dni :(
    Lekarz twierdzi że lepiej wyleczyć przed ciąża ...

    2019 👧🏼 [*]6mż
    2020 👧🏼🌈
    2022 👦
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ