X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plamienie- Bromrgonie
Odpowiedz

Plamienie- Bromrgonie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Asiulek1987 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie koleżanki, od 2 dni biorę Bromergon pół tabletki na noc oraz Euthyrox N50 pół tabletki. Dzisiaj rano dostałam ból podbrzusza jak na okres oraz plamienie. Dodam, że jestem w 13 dc i nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało. Czy możliwe, że to od tych leków?

    Pomózcie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie masz owulacji? czasem sie zdarza plamienie okołoowulacyjne

  • Asiulek1987 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeszła mi, przez myśl owoulacja, ale od wczoraj temateratura spadła, nie ma skoku, poza tym według temperatury owulację mama zawsze około 16-17 dnia cyklu. Czy te 2 dni na Bromergonie mogły ją przyspieszyć?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie bralam bromka wiec nie pomoge. :( wiem ze kazdy cykl moze byc inny owulacja nie zawsze jest tego samego dnia a plamienia w tym czasie moga byc bo sama tez tak mialam.

  • Asiulek1987 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla bardzo dziękuję za wsparcie :) w takim razie może faktycznie to ovu nie nie ma się czym martwic :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze napisz gdzies na dziale z pomoca medyczna moze tm jest watek o prolaktyne-i jej wplywie na ovu a moze i konkternie o bromku jest tam watek. powodzenia :)
    Ja tez mam hiperprolaktynemie ale bralalm dostinex i nie zauwazylam wplywu na ovu ale to zupelnie inny lek

  • Asiulek1987 Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki zajrzę na watek o którym mówisz :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ