X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plamienie impantacyjne?
Odpowiedz

Plamienie impantacyjne?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ankab15 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 28 marca 2017, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:)
    Dziś po przyjściu od ginekologa pojawiło mi się plamienie. mam bardzo długie cykle i nieregularne 40, do 60 dni . Dziś jest 34 dzień cyklu. Na USG dopochwowym powiedziała że raczej zapłodnienia nie ma bo żadne jajeczko jakos specjalnie się nie powiększyło. No i po przyjściu to plamienie byłam pewna że to kres ale ustało . Czy możliwe jest że przy badaniu mnie jakoś naruszyła i stąd plamienie bo delikatne skaleczyla ? A jeśli to plamienie impantacyjne to możliwe jest że nie widziała jeszcze zapłodnienia? Czy takie plamienie występuje w czasie gdy na USG już wszystko widać....?

    Aneczkens
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ