X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plamienie na poczatku ciązy
Odpowiedz

plamienie na poczatku ciązy

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Fasolcia Debiutantka
  Postów: 10 0

  Wysłany: 4 listopada 2013, 20:56

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czy któraś z Was miała i czy może przybliżyć mi jak to wygląda?

  03.09.2013 :(( 6 tyg. Aniołek
 • amela Autorytet
  Postów: 3538 4894

  Wysłany: 5 listopada 2013, 10:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Plamienie na początku ciązy zazwyczaj (nie zawsze) zwiastuje coś niedobrego. Natychmiast trzeba udać się do lekarza. Ja tak miałam w pierwszej ciązy niestety straconej. Także u mnie była oznaką rozpoczynającego się poronienia.
  Dlatego niezwłocznie nalezy udać się do lekarza !!

  ex2btrd8qii9i9cu.png
  http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
 • Martynika Autorytet
  Postów: 3162 5672

  Wysłany: 5 listopada 2013, 15:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  U mnie plamienie (a nawet podkrwawianie) niestety również nie było neutralne - straciłam ciążę dość szybko, bodajże w 6 tygodniu. Później wyszło, że zawinił za niski progesteron, plamienie było w tym wypadku objawem. Może być objawem wielu problemów - polipa, odklejania się kosmówki, krwiaka, trzeba to sprawdzić.

  Ale mam koleżanki, które plamiły na początku ciąży i nic złego się nie działo, tak też się zdarza, taka ich "uroda". ZAWSZE jednak plamienie trzeba skonsultować z lekarzem i nie czekać kilka dni na wizytę, tylko najlepiej pojechać na dyżur ginekologiczny do szpitala. Nie wolno tego bagatelizować.

  rybka lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ