X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plamienie na poczatku ciązy
Odpowiedz

plamienie na poczatku ciązy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Fasolcia Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 4 listopada 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was miała i czy może przybliżyć mi jak to wygląda?

    03.09.2013 :(( 6 tyg. Aniołek
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 5 listopada 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienie na początku ciązy zazwyczaj (nie zawsze) zwiastuje coś niedobrego. Natychmiast trzeba udać się do lekarza. Ja tak miałam w pierwszej ciązy niestety straconej. Także u mnie była oznaką rozpoczynającego się poronienia.
    Dlatego niezwłocznie nalezy udać się do lekarza !!

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 5 listopada 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie plamienie (a nawet podkrwawianie) niestety również nie było neutralne - straciłam ciążę dość szybko, bodajże w 6 tygodniu. Później wyszło, że zawinił za niski progesteron, plamienie było w tym wypadku objawem. Może być objawem wielu problemów - polipa, odklejania się kosmówki, krwiaka, trzeba to sprawdzić.

    Ale mam koleżanki, które plamiły na początku ciąży i nic złego się nie działo, tak też się zdarza, taka ich "uroda". ZAWSZE jednak plamienie trzeba skonsultować z lekarzem i nie czekać kilka dni na wizytę, tylko najlepiej pojechać na dyżur ginekologiczny do szpitala. Nie wolno tego bagatelizować.

    rybka lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ