Forum Starając się - ogólne plamienie na poczatku ciązy
Odpowiedz

plamienie na poczatku ciązy

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Fasolcia Debiutantka

Wysłany: 4 listopada 2013, 20:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was miała i czy może przybliżyć mi jak to wygląda?

03.09.2013 :(( 6 tyg. Aniołek
  • amela Autorytet

Wysłany: 5 listopada 2013, 10:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienie na początku ciązy zazwyczaj (nie zawsze) zwiastuje coś niedobrego. Natychmiast trzeba udać się do lekarza. Ja tak miałam w pierwszej ciązy niestety straconej. Także u mnie była oznaką rozpoczynającego się poronienia.
    Dlatego niezwłocznie nalezy udać się do lekarza !!

ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
  • Martynika Autorytet

Wysłany: 5 listopada 2013, 15:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie plamienie (a nawet podkrwawianie) niestety również nie było neutralne - straciłam ciążę dość szybko, bodajże w 6 tygodniu. Później wyszło, że zawinił za niski progesteron, plamienie było w tym wypadku objawem. Może być objawem wielu problemów - polipa, odklejania się kosmówki, krwiaka, trzeba to sprawdzić.

Ale mam koleżanki, które plamiły na początku ciąży i nic złego się nie działo, tak też się zdarza, taka ich "uroda". ZAWSZE jednak plamienie trzeba skonsultować z lekarzem i nie czekać kilka dni na wizytę, tylko najlepiej pojechać na dyżur ginekologiczny do szpitala. Nie wolno tego bagatelizować.

rybka lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego