Forum Starając się - ogólne plamienie na poczatku ciązy
Odpowiedz

plamienie na poczatku ciązy

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Fasolcia Debiutantka
  Postów: 10 0

  Wysłany: 4 listopada 2013, 20:56

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czy któraś z Was miała i czy może przybliżyć mi jak to wygląda?

  03.09.2013 :(( 6 tyg. Aniołek
 • amela Autorytet
  Postów: 3538 4894

  Wysłany: 5 listopada 2013, 10:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Plamienie na początku ciązy zazwyczaj (nie zawsze) zwiastuje coś niedobrego. Natychmiast trzeba udać się do lekarza. Ja tak miałam w pierwszej ciązy niestety straconej. Także u mnie była oznaką rozpoczynającego się poronienia.
  Dlatego niezwłocznie nalezy udać się do lekarza !!

  ex2btrd8qii9i9cu.png
  http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
 • Martynika Autorytet
  Postów: 3162 5670

  Wysłany: 5 listopada 2013, 15:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  U mnie plamienie (a nawet podkrwawianie) niestety również nie było neutralne - straciłam ciążę dość szybko, bodajże w 6 tygodniu. Później wyszło, że zawinił za niski progesteron, plamienie było w tym wypadku objawem. Może być objawem wielu problemów - polipa, odklejania się kosmówki, krwiaka, trzeba to sprawdzić.

  Ale mam koleżanki, które plamiły na początku ciąży i nic złego się nie działo, tak też się zdarza, taka ich "uroda". ZAWSZE jednak plamienie trzeba skonsultować z lekarzem i nie czekać kilka dni na wizytę, tylko najlepiej pojechać na dyżur ginekologiczny do szpitala. Nie wolno tego bagatelizować.

  rybka lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ