X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plamienie przed okresem przekreśla ciążę?
Odpowiedz

Plamienie przed okresem przekreśla ciążę?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agnieszka00 Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:)
    Czy któraś z Was mimo plamień zaszła w ciążę?
    Mam plamienia przed miesiączką od czasu poronienia mojej pierwszej ciąży. Badania, USG wszystko prawidłowe a plamienia występują. Teraz w tym cyklu byłam stymulowana, plamienia pojawiły się ale mam wrazenie że są mniejsze. Ale nie zniknęły.

  • KaroKaro Autorytet
    Postów: 1052 1191

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka00 a jak długo jesteś po poronieniu? Ja do tej pory miałam 2 miesiączki po poronieniu i przed każdą jak i po każdej plamiłam...

    🩷05.2023 Córeczka 🌈👶❤️CC
    💔10.2021 24tc Synuś👼🩵 CC skrajny wcześniak
    🩷02.2019 Córeczka🌈👧❤ SN
    💔10.2017 10tc Aniołek👼❤️ poronienie zatrzymane
    Niedoczynność tarczycy
    Endometrioza
  • agnieszka00 Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniec marca :( już tyle czasu minęło... 3 ginekologów, jeden endokrynolog i wszystko wydaje się być ok... a plamienie występuje.

  • KaroKaro Autorytet
    Postów: 1052 1191

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze to rzeczywiście długo, i żaden z lekarzy nie miał nawet podejrzeń dlaczego tak może być? Moja ginekolog mówi żebym się tym zupełnie nie przejmowała tyle że u mnie to trwa zdecydowanie krócej ale jeśli nie minie to pewnie zacznę dopytywać i szukać.
    A co do zajścia w ciążę z plamieniami to widziałam tutaj wiele wykresów dziewczyn które plamiły a mimo to udało im się zajść w ciążę więc bądź dobrej myśli :*

    🩷05.2023 Córeczka 🌈👶❤️CC
    💔10.2021 24tc Synuś👼🩵 CC skrajny wcześniak
    🩷02.2019 Córeczka🌈👧❤ SN
    💔10.2017 10tc Aniołek👼❤️ poronienie zatrzymane
    Niedoczynność tarczycy
    Endometrioza
  • agnieszka00 Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mieli podejrzenia że może hormony szaleją... badałam wszystko ok, USG też prawidlowe, dostałam nawet luteine i duphaston mimo prawidłowego wyniku progesteronu. Nic to nie dało. Plamienia zaczynają się około 19 dc... U Ciebie wcale tak nie musi być i mam nadzieję że twoje plamienia szybko zniknął :*

  • kania85 Autorytet
    Postów: 486 266

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka00 wrote:
    mieli podejrzenia że może hormony szaleją... badałam wszystko ok, USG też prawidlowe, dostałam nawet luteine i duphaston mimo prawidłowego wyniku progesteronu. Nic to nie dało. Plamienia zaczynają się około 19 dc... U Ciebie wcale tak nie musi być i mam nadzieję że twoje plamienia szybko zniknął :*

    witam w klubie,ja mam też zawsze plamienia (od 7 dpo) luteina troszkę je zmniejszała,tak że przychodziły dopiero 3-4 dni przed@) ale były mimo to

    p19us65gg3ryctfo.png
    12.03.2009 Córcia <3
    19.02.2018 (*)9tydz :-(
    11.02.2019 Synek 34 tydz <3
    07.2020 (*)7tydz
    12.2020(*)CB
    4.01 II (12dpo) beta HCG 18,200
    7.01 (15dpo) beta HCG 88,90
    9.01 (17dpo) beta HCG 268
  • KaroKaro Autorytet
    Postów: 1052 1191

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mój organizm chyba wariuje dziś 16dc a ja plamie, masakra jakaś. Wcześniej zdarzało się to około 2-3dni przed @ a teraz w środku cyklu, i do tego of usunął mi dzień owulacji po dzisiejszym spadku temperatury...

    🩷05.2023 Córeczka 🌈👶❤️CC
    💔10.2021 24tc Synuś👼🩵 CC skrajny wcześniak
    🩷02.2019 Córeczka🌈👧❤ SN
    💔10.2017 10tc Aniołek👼❤️ poronienie zatrzymane
    Niedoczynność tarczycy
    Endometrioza
  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agnieszka00 wrote:
    Cześć dziewczyny:)
    Czy któraś z Was mimo plamień zaszła w ciążę?
    Mam plamienia przed miesiączką od czasu poronienia mojej pierwszej ciąży. Badania, USG wszystko prawidłowe a plamienia występują. Teraz w tym cyklu byłam stymulowana, plamienia pojawiły się ale mam wrazenie że są mniejsze. Ale nie zniknęły.

    A badałaś może poziom prolaktyny?

    U mnie po poronieniu 2 lata temu , zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Kołatanie serca przed okresem, silniejsze pmsy. Po roku od poronienia, w wyniki silnego stresu zaczęłam też plamić, przez kolejny rok (plamienia przed, po @, w połowie cyklu).
    Drożność była ok, hormony tez. Poza niedoczynnością tarczycy, która ustawiłam, ale plamienia nadal były.

    Od lekarzy słyszałam, że to normalne i takie tam. Przestałam plamić jak zaczęłam łykać niepokalanek. Od dwóch cykli okres zaczyna się juz normalnie i trwa krócej. Ostatni cykl trwał 30 dni, jak za czasów liceum, a nie jak przez ostanie 2 lata-33 albo dłużej.
    A najlepsze było to, że prolaktynę miałam i mam w normie. Co prawda w górnej normie, ale lekarz twierdził, że jest super. Mam chyba nadwrażliwy organizm
    i chyba zwykłe normy nie do końca mnie dotyczą.

    Nie uważam, że u Ciebie tez tak będzie, ale może to dobry kierunek?
    Tymbardziej, że jak piszesz po stymulacji było lepiej. Czyli być może masz niewydolność ciałka żółtego.

  • agnieszka00 Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojkaojka wrote:
    A badałaś może poziom prolaktyny?

    U mnie po poronieniu 2 lata temu , zaczęły się dziać dziwne rzeczy. Kołatanie serca przed okresem, silniejsze pmsy. Po roku od poronienia, w wyniki silnego stresu zaczęłam też plamić, przez kolejny rok (plamienia przed, po @, w połowie cyklu).
    Drożność była ok, hormony tez. Poza niedoczynnością tarczycy, która ustawiłam, ale plamienia nadal były.

    Od lekarzy słyszałam, że to normalne i takie tam. Przestałam plamić jak zaczęłam łykać niepokalanek. Od dwóch cykli okres zaczyna się juz normalnie i trwa krócej. Ostatni cykl trwał 30 dni, jak za czasów liceum, a nie jak przez ostanie 2 lata-33 albo dłużej.
    A najlepsze było to, że prolaktynę miałam i mam w normie. Co prawda w górnej normie, ale lekarz twierdził, że jest super. Mam chyba nadwrażliwy organizm
    i chyba zwykłe normy nie do końca mnie dotyczą.

    Nie uważam, że u Ciebie tez tak będzie, ale może to dobry kierunek?
    Tymbardziej, że jak piszesz po stymulacji było lepiej. Czyli być może masz niewydolność ciałka żółtego.
    moja prolaktyna wynosi okolo 21 ng czyli tez dosc blisko gornej granicy. bralam z zalecenia lekarza cyclodynon ale plamienia nadal byly a prolaktyna nie zmniejszyla sie. moze po prostu za mala dawka?

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ja z mężem staramy się już 12 miesięcy i w tym cyklu wystąpiło u mnie plamienie takie ciemno brązowe miałam jest jakieś 3-4 dni a dzisiaj nic ustało a powinnam w sumie dostać @ i zastanawiam się czy się martwić. Bo ani @ ani plamień

  • agnieszka00 Przyjaciółka
    Postów: 102 21

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Cześć dziewczyny ja z mężem staramy się już 12 miesięcy i w tym cyklu wystąpiło u mnie plamienie takie ciemno brązowe miałam jest jakieś 3-4 dni a dzisiaj nic ustało a powinnam w sumie dostać @ i zastanawiam się czy się martwić. Bo ani @ ani plamień
    a robiłaś test? może to ciąża?:)

  • kania85 Autorytet
    Postów: 486 266

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plamienie w dniu lub około owulacji może się wiązać z szybkim spadkiem estradiolu

    p19us65gg3ryctfo.png
    12.03.2009 Córcia <3
    19.02.2018 (*)9tydz :-(
    11.02.2019 Synek 34 tydz <3
    07.2020 (*)7tydz
    12.2020(*)CB
    4.01 II (12dpo) beta HCG 18,200
    7.01 (15dpo) beta HCG 88,90
    9.01 (17dpo) beta HCG 268
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 1 stycznia 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka00 niestety po 4 dniach plamień przyszła @. Ja jak widzę takie ciemnobrązowe plamienia to od razu się martwię bo jak w lutym przed @ miałam takie plamienia to się okazało że to ciąża pozamaciczna.

    Kania85 właśnie słyszałam że plamienia są też przez niska prolaktynę,estriadol lub torbiel. A ja mam taki mały torbiel na który włąśnie dostałam leki 15 stycznia się dowiem czy jeszcze go mam.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ