X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Plamienie przed okresem temperatura wysoko
Odpowiedz

Plamienie przed okresem temperatura wysoko

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aneciulka1989 Koleżanka
    Postów: 126 3

    Wysłany: 2 sierpnia 2020, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie dostałam plamienie takie brązowe tylko na papierze było widoczne szyjka wysoko krótka, temperatura od owulacji nie spadła 36,9 piersi mnie bolą a mam tydzień do okresu co to może być test negatywny wczoraj, owu miałam 18 lipca ostatni okres miałam 4 lipca

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2020, 11:38

    Aneciulka1989
  • Lolipop Autorytet
    Postów: 1164 631

    Wysłany: 2 sierpnia 2020, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneciulka1989 wrote:
    Mam pytanie dostałam plamienie takie brązowe tylko na papierze było widoczne szyjka wysoko krótka, temperatura od owulacji nie spadła 36,9 piersi mnie bolą a mam tydzień do okresu co to może być test negatywny wczoraj, owu miałam 18 lipca ostatni okres miałam 4 lipca
    jesli 18 lipca ovu to jutro ci wypada @ a nie że masz jeszcze tydzień . hmm . możliwe że okres nadchodzi . miałam wcześniej plamienia przed okresem?
    nie mówiąc że warto powtórzyć test jutro.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2020, 22:18

    Pozytywny test z 3 bobo 11 dpo -25 luty 2018r.
    syn 2006❤️, córeczka 2010❤️,syn 2018❤️
    6f7dde92892e2ec43e959361faadd90e.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ