Forum Starając się - ogólne Plamienie w 19 dniu cyklu
Odpowiedz

Plamienie w 19 dniu cyklu

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • tajemniczazolza Przyjaciółka
  Postów: 84 59

  Wysłany: 16 stycznia 2016, 12:07

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej dziewczyny :)
  Chciałabym poznać opinię bardziej doświadczonych ode mnie kobiet. Staramy się o dziecko z narzeczonym od 6 miesięcy. Odkąd zaczęliśmy się starać, mam straszny chaos w długości cyklu. Wcześniej miałam co 28 dni, obecnie co 25-26. 13 dnia cyklu miałam plamienie. Wiedziałam, że to owulacja, miałam wodnisty śluz, ból owulacyjny. Dzisiaj jest 19 dzień cyklu. Rano po stosunku na papierze zauważyłam blado różową krew pomieszaną z kremowym śluzem. Nigdy nie widziałam czegoś podobnego na oczy. Jakąś godzinkę temu śluz się zmienił na taki pomarańczowy - ciężko określić barwę. Bielizna jest czysta, a zdarzyło się to po stosunku. Rano też bolał mnie delikatnie brzuch typowo na miesiączkę, ale to chyba jeszcze zbyt wcześnie, takie bóle mam w 21-22 dniu cyklu i żadnych plamień. Co o tym sądzicie? Czy to jakaś choroba czy może oznaka implantacji?

  s0c51i3.png
  24.02. - beta hCG 1062 <3
  29.02. - beta hCG 4911 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego