Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne plemniczka, staraczka i tyśka
Odpowiedz

plemniczka, staraczka i tyśka

Oceń ten wątek:
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 30 września 2015, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko sama jestem w środkowej czesci

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 30 września 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a-koczek wrote:
    O matko sama jestem w środkowej czesci
    No cienko tu z fasolkami, ale może teraz coś się ruszy ;) i worek się rozwiąże :)

    Ja akurat nie dołączę bo w nocy @ przyszła, ale może w przyszłym miesiącu.. Wysyłaj wiruski :)

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 30 września 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Koczuśiu :) wielkie gratki :) jaka miła niespodzianka na początek dnia :) zazdraszczam ;) oczywiście tak pozytywnie :) bo ja raczej wam już takich dobrych wieści nieprzyniose..na ale cieszę się razem z Toba :) <3

    Aisko nie lubie Twojej @.. i niech frańca więcej nie przyłazi bez pozwolenia ;) Koczuś ni4e może być sam po środku ;) w grupie zawsze raźniej :)
    A w ogóle kochana to ja sobie uświadomiłam ze nam z m też się rocznica ślubu zbliża ;)

    aisa lubi tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 30 września 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aisko przykro mi a myslałam ze razem bedziemy.

    aisa lubi tę wiadomość

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 30 września 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koczus WOW co za news :D gratuluję :) bardzo bardzo się ciesze :) kiedy testa robiłaś? Co twój m na to? Pisz nam tutaj wszystkie szczegóły szybko :D

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 30 września 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia wczoraj robiłam. Co do m to nie chce sie wypowiadac. Powiem tylko tyle ze cięzki mamy czas wstepne rozmowy rozwodowe zaliczone a tu takie cos. Jak przez 3 lata sie stralismy to nic nie wychodziło a tu jak zdecydowalismy sie rozstac to taki prezent. ale mimo naszej sytuacji ja jestem barzdo szczesliwa bo wiem z\e moja corka juz nie bedzie sama

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 30 września 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do testu to cos mnie tknelo i rano go zrobiłam. oczywiscie nie patrzac na wynik poszłam dalej spac po godzinie budze sie i dwie krechy wyrazne wiec totalny szok studiowanie ulotki itp informacja ze wynik odczytany po 5 min moze byc nieważny wiec jak tylko mogłam poleciałam na bete i sie potwierdzilo ze jednak udalo sie

    Fedra lubi tę wiadomość

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 30 września 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koczek, to się nazywa niespodzianka i trochę przekorność losu.
    No szkoda, że do Ciebie nie dołączę, może w tym cyklu się uda.

    Selena, obyś jednak za jakiś czas ogłosiła nam taką nowinę jak Koczek wczoraj :)
    Co planujesz na rocznicę? Może skusisz się na sałatkę? :P

    magdzia26, Selena lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 30 września 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Selena nie może sałatki bo to tylko przy 4 rocznicy można :P

    aisa, Selena, Fedra lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 30 września 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koczus chyba nie jest aż tak źle z tym Twoim m skoro dzidzia zmajstrowana :P no wiesz jakoś musiał się do tego przyczynić :D chybaze to było bara bara rozwodowe :D? Żartuje oczywiście mam nadzieje ze się nie pogniewasz :P a tak poważnie może dzidzi sprawi że kryzys się skończy i na nowo będziecie mega szczęśliwi...tego wam życzę kochana z całego serca :) a jaka beta?

    Fedra lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 30 września 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaka beta?

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 30 września 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Hehe Selena nie może sałatki bo to tylko przy 4 rocznicy można :P
    Ha, ha no prawda :)
    Trzeba coś pod Selenowy numer rocznicy dobrać ;) :P

    Selena, magdzia26 lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 30 września 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aisa wrote:
    Ha, ha no prawda :)
    Trzeba coś pod Selenowy numer rocznicy dobrać ;) :P
    To będzie rocznica nr 2;) zaraz zerknę jaka to ;)

    aisa lubi tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 30 września 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 to bawełniana ;) no to może Magdzia mi cos fajowego wymyśli ;) tak jak Aisce :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2015, 09:50

    aisa lubi tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 30 września 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę koczku...mam nadzieje że dzidzi naprawi relacje miedzy Wami :) i jeszcze się będziecie śmiać z tych Waszych planów rozwodowych :) tego Ci życze :) <3

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 30 września 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka na rocznicę bawełniana kupiła dwie bawełniane koszulki :D jedna dla siebie z ciasteczkami a druga dla swojego m z ciasteczkowym potworem :D

    Selena, aisa, kiti, Fedra lubią tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Selena Autorytet
    Postów: 2542 6850

    Wysłany: 30 września 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzia26 wrote:
    Moja koleżanka na rocznicę bawełniana kupiła dwie bawełniane koszulki :D jedna dla siebie z ciasteczkami a druga dla swojego m z ciasteczkowym potworem :D
    Fajny pomysł :) mój m potrzebuje kurtke i bluze..myślałam mu kupic jedno z tego ;) a mnie się marzą cienie w kredce z Rimmela :P i już Go o tym wczoraj poinformowałam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2015, 10:06

    aisa, Fedra lubią tę wiadomość

    f2wlru1dbzmah8bl.png
    3i49ej28rcjdlc8e.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 30 września 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze mogłaby być jakaś fajna bawełniana pościel ;)

    Choć jak potrzebna jest bluza i kurtka to lepiej coś z tego kupić. A z okazji rocznicy zrobić wspólnie dobrą kolacje przy świecach :)
    I zjeść ją w bawełnianych koszulkach a potem się ich pozbyć :D

    magdzia26, kiti, Fedra lubią tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • a-koczek Autorytet
    Postów: 3515 7998

    Wysłany: 30 września 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia nie gniewam sie ale takie własnie było dla sportu rozwodowe

    zpbnej28qs8fkan8.png

    1usa3e5eq41xekf3.png[/link]
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 30 września 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To niezła historia koczku... mam nadzieje ze jednak z Twoim m się wszystko pouklada

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
‹‹ 5917 5918 5919 5920 5921 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ