X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Podwyższony hormon Androstendion
Odpowiedz

Podwyższony hormon Androstendion

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Liv Koleżanka
    Postów: 83 4

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    właśnie odebrałam wynik hormonu Androstendion jest podwyższony i wynosi 4.95 ng/ml
    Norma to Kobiety: 0,3 - 3,3 ng/ml
    Zmartwiłam się. Staramy się już 10 mcy, proszę o pomoc, może któraś z Was coś wie w temacie.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam ten hormon podwyższony gin-endo kazał mi brać przez 3 miesiące anty. Zbadałam i faktycznie się obnizyl.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Liv Koleżanka
    Postów: 83 4

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizytę za 2 tygodnie... Badałam też S-DHEA wyszło 324.2 ug/dl, jednak nie mam podanej normy, więc wynik niewiele mi mówi.

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liv wrote:
    Ja mam wizytę za 2 tygodnie... Badałam też S-DHEA wyszło 324.2 ug/dl, jednak nie mam podanej normy, więc wynik niewiele mi mówi.
    Też badałam DHEA-S ostatnio, bo 18.01
    normy u mnie są takie: 25.90 - 460.20
    ja mam 147,59.
    Ale nie byłam jeszcze na wizycie, bo czekam na resztę wyników, m.in. na androstendion :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ