Forum Starając się - ogólne Polipy- jakie leczenie?
Odpowiedz

Polipy- jakie leczenie?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • kasiulka1082 Autorytet
  Postów: 502 228

  Wysłany: 7 czerwca 2017, 11:54

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cały czas zastanawiam się czy nie lepiej byłoby usunąć polipa jak najszybciej niż bawić się w leczenie antykoncepcją. Skąd taka decyzja mojego lekarza? Jak było w Waszym przypadku? Jakie skutki leczenia? Jak wygląda zabieg? Ile czasu od wyleczenia musi upłynąć by zajść w upragnioną ciążę?

  13.05.2005 - córka <3
  11.06.2008 - syn
  <3gannqqmzrgeqpltq.png

  05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
 • Bardolka Autorytet
  Postów: 1178 770

  Wysłany: 7 czerwca 2017, 12:11

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  ja miałam usuwany polip histeroskopowo, zabieg bezproblemowy, szybki, bez skurtków ubocznych. Po 1 odczekanym cyklu w pierwszym następnym zaszłam w ciążę. Niestety poroniłam i od tamtej pory nic ...

  Karolinka urodziła się 18.08. 2020. Nasza druga córeczka ☺️☺️

  Hania urodziła się 24.XII.2018 :) jest idealna :)

  Nierówna walka od 6.2014.
  Ureaplasma/Insulinooporność/
  Polipy / histeroskopia 3.2016 /3.2018
  Poronienie 6.2016 12.2017

  Sytuacja ma zawsze rację, bo jest, bo się zdarzyła, czy dobra, czy zła.
 • Asasa Autorytet
  Postów: 593 419

  Wysłany: 10 czerwca 2017, 08:16

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja też miałam dwie histeroskopie, bo polip odrósł. Jeden dzień pobytu w szpitalu i po sprawie. Znieczulenie ogólne więc nic nie boli, więcej stresu było niż bólu. Po miesiące można zaczynać starania.

  UAtCp1.png
  mhsv9vvj0znnlhyf.png
 • Mati1 Ekspertka
  Postów: 600 98

  Wysłany: 10 czerwca 2017, 14:59

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Też miałam usunięty polip histeroskopowo, mój lekarz od razu podjął decyzje że trzeba go usunąć bo wiedział że staramy się o dzidzie. Rano przyjęli mnie na oddział a popołudniu byłam już w domu - bez żadnych skutków ubocznych, szybko i po sprawie:) W następnym cyklu po zabiegu mogliśmy się już starać.

  Cierpliwość jest gorzka, a jej owoce słodkie...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ