X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne porod SN po CC
Odpowiedz

porod SN po CC

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 15 września 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem 13miesiecy po CC(polozenie miednicowe) chcemy zaczac starania o drugie dziecko. Czy jest szansa zebym urodzila SN? Wiem ze ponoc mam wybor ale pewnie ciezko bedzie znalezc lekarza prowadzacego ktory sie podejmie porodu SN. Czy moglybyscie sie wypowiedziec w tym temacie? Sa mamy z krakowa ktore miely 2porod silami natury?

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 15 września 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie to forum ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • olusia24 Autorytet
    Postów: 480 550

    Wysłany: 16 września 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie?

    w4sqdqk3shg1dimh.png
  • LILITH.P Autorytet
    Postów: 3800 2413

    Wysłany: 16 września 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olusia24 wrote:
    A jakie?


    https://bellybestfriend.pl/forum/

    24 V - Michał Franciszek <3 3105 g 53 cm Miłości

    0b52cec6da.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://bellybestfriend.pl/forum/porod/porod-sn-po-cc-komu-sie-udalo,11068.html

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ