X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne porody domowe - program na TVN Style
Odpowiedz

porody domowe - program na TVN Style

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 14 lutego 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem czy lubicie ogladac tego typu programy. wczesniej stacja emitowala serial o poloznych, teraz o porodach domowych. rycze jak bobr podczas tego typu programach ;)

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 14 lutego 2014, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beszka nie ogladam telewizji wogole ale strasznie mam ochote poogladac..mozna to na necie gdzies poogladac? sama planuje porod domowy z mezem, jesli uda mi sie zajsc w ciaze. :)

    beszka lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 15 lutego 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o dziekowac :) poogladam z rana :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 15 lutego 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się wypowiem na temat porodu w domu z nieco innej perspektywy.... moja koleżanka miała przypadek za krótkiej pępowiny i dziecko utkęło dosłownie gdyby nie natychmiastowa interwencja chirurgiczna byłoby naprawdę źle... dodam, że usg oczywiście niczego nie pokazało....

    żeby na koleżanki się nie powoływać to powiem Wam, że ja osobiście przeżyłam poród tzw z rączką co sprawiło, że nie dość że mnie nacieli to jeszcze miałam pęknięcie 3 stopnia, poczytajcie sobie na necie, bo nie chcę się tutaj wdawać w szczegóły, ale gdyby nie szybkie interwnecje lekarzu straciłabym dużo krwi, choć i tak ubytek był spory... dodam, że usg też nic nie pokazało....

    oczywiście można pisać jeszcze wiele, ale to jest oczywiście tylko moje zdanie :) przemyślcie poprostu, bo sale do porodów rodzinnych są spoko :) a poród jest najbardziej niebezpiecznym momentem ciąży gdzie wszystko się może zdarzyć zarówno Wam jak i Dziecku, a każdy poród jest inny, więc nic nie można przewidzieć :) a wtedy każda sekunda jest ważna....

    a program i tak sama chętnie obejrzę :) koniec wywodu ;)

    vanessa lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 16 lutego 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym się bała rodzić w domu właśnie z podobnych powodów o których pisała Kasandra, ale to jest tylko moje zdanie jakie mam na ten temat i każdy ma prawo wyboru wedle uznania :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2014, 19:27

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ